• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заборона колекторам приходити до учасників бойових дій та членів їхніх сімей

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,294
Реакції
92,455
Бали
11,145
UAH
4.61
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
IMG_20220609_154200_191.jpg
❗️ Комітет ВР підтримав законопроект №7414, який забороняє колекторам приходити до учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Норма діятиме на час військового/надзвичайного стану та ще кілька місяців після завершення ВН
 
Закон ще не прийнятий
1654779929131.png
 
Та хай би вже прийшли. Хоч би стрес зняв
 
Там не только касается визитов этот законопроект. Там типа вообще запрет взаимодействия с сотрудниками зсу и мвс и их окружением
 
Мої і до війни не приходили,приходили тільки в телефонному режимі або онлайн.
 
❗️ Комітет ВР підтримав законопроект №7414, який забороняє колекторам приходити до учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Норма діятиме на час військового/надзвичайного стану та ще кілька місяців після завершення ВН
Они не к кому не переходили,поэтому мы запретим им преходить к некоторым. Страна квадратноголовых
 
Може й приходити заборонили , але дзвонити продовжують, брату якій знаходиться в зоні бойових дій уже двічі телефонували з мого приводу , щоб вийшла з ними на зв'язок.
Куди потрібно написати скаргу на них?
 
Може й приходити заборонили , але дзвонити продовжують, брату якій знаходиться в зоні бойових дій уже двічі телефонували з мого приводу , щоб вийшла з ними на зв'язок.
Нехай брат просто блокує їх і все.
Буде спілкуватись не злізуть.
Куди потрібно написати скаргу на них?
Якщо є докази правопорушень - НБУ... хоча, як на мене, це марна трата часу. Простіше послати в сторону відомого рузького карабля.
 
Назад
Угорі Унизу