• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заборона виконання виконавчих написів. Як закрити ВП?

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 39
  • Перегляди 5K
Ничего не ложила., только само заявление.Но посмотрим,пока исполнитель только в асвп выложил мое заявление и тишина.Что-то не верится,что закроет и.п.
Все будет хорошо. Будем надеяться что закон победит .
 
державні виконавці повертають
повернення.jpg


Ось приватні, поки як завжди, вигадують різні відмовки. то закон не має зворотної сили (хоча до чого тут це, не зрозуміло), то "нічого робити не будемо, поки не отримаємо роз'яснень". Загалом, нічого не змінюється, суд наше все
 
повернення2.jpg
державні виконавці продовжують радувати)))))
зразок заяви для направлення виконавцю можна скачати тут Туц
 
Переглянути вкладення 123522державні виконавці продовжують радувати)))))
зразок заяви для направлення виконавцю можна скачати тут Туц
державні виконавці повертають Переглянути вкладення 123484

Ось приватні, поки як завжди, вигадують різні відмовки. то закон не має зворотної сили (хоча до чого тут це, не зрозуміло), то "нічого робити не будемо, поки не отримаємо роз'яснень". Загалом, нічого не змінюється, суд наше все
державні виконавці то повертають стягувачу написи нотаріуса, проте з Єдиного реєстру боржників виконавче провадження не прибирається і арешти не знімаються.
 
Вітаю вас шановні відвідувачі форуму)))

Як вже всі знають, 25.08.2022 року, вступив в силу ЗУ "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності приватних виконавців та примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану".

Вказаним законом передбачено наступне: "Забороняється у період дії воєнного стану примусове виконання виконавчих написів нотаріусів."

Отже, що вам треба зробити, якщо маєте бажання позбавитись виконавчого провадження.

1 дія - написати вашому приватному/державному виконавцю листа в якому, посилаючись на п.9.ч.1.ст. 37 ЗУ "Про виконавче провадження" попросити виконавця повернути виконавчий напис стягувачу без виконання.
Зазначений пункт звучить так: "Виконавчий документ повертається стягувачу, якщо: законом встановлено заборону щодо звернення стягнення на майно чи кошти боржника, якщо в нього відсутнє інше майно чи кошти, на які можливо звернути стягнення, а також щодо проведення інших виконавчих дій стосовно боржника, що виключає можливість виконання відповідного рішення".
Оскільки, чинним законодавством передбачена заборона виконання виконавчого напису, то й відповідно є заборона на звернення стягнення на майно/кошти боржника. Отже є всі підстави вимагати у виконавця винесення постанови про повернення виконавчого листа стягувачу, без виконання.

2 дія - виконавець відмовляється виносити зазначену вище постанову? подається позов до адміністративного суду з метою зобов'язати виконавця вчинити певні дії, а саме винести постанову про повернення виконавчого документу без виконання. Вказаний позов необхідно подати до суду протягом 10 днів (календарних) з моменту отримання відмови від вашого виконавця.
Є зразок як писати виконацю?
 
всім доброго вечора))))

а ось і Мін Юст направив свої роз'яснення приватним виконавцям, щодо виконання виконавчих написів під час дії воєнного стану.
АПВУ запитували в МінЮста й роз'яснення щодо повернення ВНН без виконання на підставі ст. 39 ЗУ "Про виконавче провадження"
відповідь мінюста можна почитати за посиланням Лист МЮУ від 28.10.2022 щодо виконавчих написів.pdf

коротенький спойлер))) щодо повернення ВНН стягувачу без виконання мінюст не відповів нічого))))
так і працюємо
 

Вкладення

  • Лист МЮУ від 28.10.2022 щодо виконавчих написів.pdf
    145.1 Кб · Перегляди: 44
всім добрий день))

а ось і до приватних виконавців почало щось доходити)))
 

Вкладення

  • ефименко_возврат.jpg
    ефименко_возврат.jpg
    36.5 Кб · Перегляди: 110
всім добрий день))

а ось і до приватних виконавців почало щось доходити)))
добрий день)
є питання стосовно даної постанови
також Єфіменко і також повернув документ стягувачу, вп закрито
при цьому, арешт з рахунку не було знято, хоча постанова аналогічна цій і там також вказано "зняти арешт з коштів боржника"
чи правомірно це?
при зверненні до нього повідомив, що так як борг не виплачений і вп повернуто без виконання, арешт не знімається
за такою логікою, я до кінця життя можу жити з таким "завершеним провадженням" та арештами на рахунках
 
добрий день)
є питання стосовно даної постанови
також Єфіменко і також повернув документ стягувачу, вп закрито
при цьому, арешт з рахунку не було знято, хоча постанова аналогічна цій і там також вказано "зняти арешт з коштів боржника"
чи правомірно це?
при зверненні до нього повідомив, що так як борг не виплачений і вп повернуто без виконання, арешт не знімається
за такою логікою, я до кінця життя можу жити з таким "завершеним провадженням" та арештами на рахунках
добрий день)))
з черговим поверненням)))

так, зняття арешту не передбачено, у випадку повернення виконавчого документу без виконання, за винятками повернення на підставі пунктів 1, 3, 11 частини першої ст.39
 
добрий день)))
з черговим поверненням)))

так, зняття арешту не передбачено, у випадку повернення виконавчого документу без виконання, за винятками повернення на підставі пунктів 1, 3, 11 частини першої ст.39
дякую))
а як тоді бути і вирішувати питання? я у будь якому випадку хочу позбутися цього арешту
я ж так розумію що виконавець теперь відношення до цього вп не має, але арешт може зняти тільки він?
і чому в постанові тоді зазначено про зняття арешту з коштів??
 
дякую))
а як тоді бути і вирішувати питання? я у будь якому випадку хочу позбутися цього арешту
я ж так розумію що виконавець теперь відношення до цього вп не має, але арешт може зняти тільки він?
і чому в постанові тоді зазначено про зняття арешту з коштів??
чому це "чудо" пише про зняття арешту, і гадки не маю))))

як бути.......є варіанти, як то кажуть)))) але це на довго(((
 
добрий день)
є питання стосовно даної постанови
також Єфіменко і також повернув документ стягувачу, вп закрито
при цьому, арешт з рахунку не було знято, хоча постанова аналогічна цій і там також вказано "зняти арешт з коштів боржника"
чи правомірно це?
при зверненні до нього повідомив, що так як борг не виплачений і вп повернуто без виконання, арешт не знімається
за такою логікою, я до кінця життя можу жити з таким "завершеним провадженням" та арештами на рахунках
Це воно крутить, моє теж повернув, але є рішення суду, про визнання що не підлягає виконанню.. Я дзвонив його помічнику, бо чудо в лавах ЗСУ здається. То воно( помічник) каже що не отримали рішення суду, хоча воно( рішення) було відправлено, а воно морозиться,каже пишіть заяву та рішення у будь якому вигляді. Доводити що рішення суду і є підставою для закриття провадження не став. Завтра дзвонити ще раз буду. Ще є якась штука, що до закриття провадження в установлені строки. Якось так.
 
Назад
Угорі Унизу