• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Задолженность в Monobank. Оплачивать нечем

Aleksey_90

Читач
Реєстрація
26 Січ 2023
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Aleksey_90 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый вечер.
Нужна консультация, имею задолжность в monobank, раньше платил, сейчас не хватает средств. Наяривают постоянно, просил рекуструизацию, не уйдут, пугают судом. Подскажите, что можно сделать? Сумма долга 140 тис. с процентами, спасибо. С моно уже около 3-х лет.
 
Добрый вечер.
Нужна консультация, имею задолжность в monobank, раньше платил, сейчас не хватает средств. Наяривают постоянно, просил рекуструизацию, не уйдут, пугают судом. Подскажите, что можно сделать? Сумма долга 140 тис. с процентами, спасибо. С моно уже около 3-х лет.
Ничего не делать))
Пусть в суд идут и там уже будете разбираться кто, кому и сколько должен.
 
не платите им , ждите когда суд будет .Лучше обратитесь за помощью к юристу форума он поможет с судом . Так будет более рациональней
 
Добрый вечер.
Нужна консультация, имею задолжность в monobank, раньше платил, сейчас не хватает средств. Наяривают постоянно, просил рекуструизацию, не уйдут, пугают судом. Подскажите, что можно сделать? Сумма долга 140 тис. с процентами, спасибо. С моно уже около 3-х лет.
У меня был суд с монобанк, в январе прошлого года, выиграл его даже не являясь не него . После решения суда сами предложили реструктуризацию , я проморозился . Задолженность осталась на месте , проценты не насчитывали . В этом месяце положил 87тыс. на карту , и пользуюсь картой теперь без задолженности
 
У меня был суд с монобанк, в январе прошлого года, выиграл его даже не являясь не него . После решения суда сами предложили реструктуризацию , я проморозился . Задолженность осталась на месте , проценты не насчитывали . В этом месяце положил 87тыс. на карту , и пользуюсь картой теперь без задолженности
Здравствуйте. Вы могли бы подробнее пояснить как вы выиграли не являясь в суд? У меня задолженность образовалась в начале 2023 года, платить нечем. Они названивали, я не контактировала с ними, а сегодня пришло смс о судебном заседании. Вот пока не понимаю, что делать. Заранее спасибо
 
Здравствуйте. Вы могли бы подробнее пояснить как вы выиграли не являясь в суд? У меня задолженность образовалась в начале 2023 года, платить нечем. Они названивали, я не контактировала с ними, а сегодня пришло смс о судебном заседании. Вот пока не понимаю, что делать. Заранее спасибо
Смс від "SUDPOVISTKA"?
 
Да, именно. И в Дие появилось судова справа со всеми подробностями. Суд на 2.10.23
Я би радив не чекати на "а вдруг", а звернутись принаймі за консультацією до когось з наших фахівців, щоб вони вас зорієнтували про можливі варіанти.
 
Я би радив не чекати на "а вдруг", а звернутись принаймі за консультацією до когось з наших фахівців, щоб вони вас зорієнтували про можливі варіанти.
Кого порекомендуете?
 
Кого порекомендуете?
1694850906470.png


Обирайте хто вам до вподоби.
На форумі можете почитати відгуки про всіх.
Всі прекрасно справуються, тож рекомендувати когось одного не коректно і не етично.
 
Здравствуйте. Вы могли бы подробнее пояснить как вы выиграли не являясь в суд? У меня задолженность образовалась в начале 2023 года, платить нечем. Они названивали, я не контактировала с ними, а сегодня пришло смс о судебном заседании. Вот пока не понимаю, что делать. Заранее спасибо
Здравствуйте ,а через сколько времени просрочки подали в суд ?
 
А вони вам телефонують? У мене раз на тиждень-два пропущені від них у вайбері.
Кожен день двічі, окрім неділі і понеділка зачасту після 19 з одного і того ж номеру. Іноді смс шлють. В вайбер не можуть написати, бо на вайбері інший номер не засвічений.
Говорити з ними сенсу не бачу, хоча намагалась. Я їм про те що суд вирішить, а вони, про те, що все одно всі їх хАтєлкі я буду змушена виплатить. Доречі, в додатку сума боргу вже включає суд збір, оплату приватному виконавцю, а ще + 400 грн не зрозуміло за що. Дивні рЄбята.
 
Кожен день двічі, окрім неділі і понеділка зачасту після 19 з одного і того ж номеру. Іноді смс шлють. Говорити з ними сенсу не бачу, хоча намагалась. Я їм про те що суд вирішить, а вони, про те, що все одно всі їх хАтєлкі я буду змушена виплатить. Доречі, в додатку сума боргу вже включає суд збір, оплату приватному виконавцю, а ще + 400 грн не зрозуміло за що. Дивні рЄбята.
А у позові? У мене чисто сума яку вони хочуть та суд збір окремо. Чи у вас суду з ними ще нема? Якось дивно суд йде а вони трезвонять. Я ті дзвінки лише пропущеними бачу. До суду їх не чути було зовсім )) номер вимкнено, а тут допетрили, що вайбер є ))
 
А у позові? У мене чисто сума яку вони хочуть та суд збір окремо. Чи у вас суду з ними ще нема? Якось дивно суд йде а вони трезвонять. Я ті дзвінки лише пропущеними бачу. До суду їх не чути було зовсім )) номер вимкнено, а тут допетрили, що вайбер є ))
В мене з ними вже був суд, заочне рішення і виконавче впровадження на суму всіх їх бажань. Але прикол в тому, що суд був ще 2 роки тому, і вони ці 2 роки не стягували кошти через приватного виконавця. Я б і не знала про суд, якби не арештували карту в приваті. На даний час все ще в процесі, бо було скасовано заочне рішення.
 
В мене з ними вже був суд, заочне рішення і виконавче впровадження на суму всіх їх бажань. Але прикол в тому, що суд був ще 2 роки тому, і вони ці 2 роки не стягували кошти через приватного виконавця. Я б і не знала про суд, якби не арештували карту в приваті. На даний час все ще в процесі, бо було скасовано заочне рішення.
Ааа. Трохи інша історія. Тепер зрозуміло.
 
Назад
Угорі Унизу