• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заява до МФО про відкликання обробки персональних данних

Nastya_1322

Форумчанин
Реєстрація
3 Гру 2022
Дописи
687
Реакції
177
Бали
343
UAH
0.00
Nastya_1322 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Скажите если смысл писать в МФО про отзыв обработки персональных данных. Предстанут ли звонить 3 лицам? Или это потерное время? Юрист знакомый сказал что сначала надо написать в МФО такое письмо а если они не прекратят то тогда писать в НБУ и уточнять что они не отреагировали на ваше письмо. Тогда будет больше толку. Но на знаю насколько он компетентен в этом вопросе. Просто знакомой. Хотела бы посоветоваться с теми кто так поступал.
 
Как по мне то вообще нет смысла что-то писать в надежде что отстанут от окружения. Ничего это не даст,отстанут только когда окружение пошлёт их. Вы и доказать не сможете кто им звонил,ведь все номера с которых звонят не являются их официальными номерами и при любом кипише мфо просто говорит это не мы звонили это не наш номер?‍♂️Может конкуренты нас так топят,наши номера указаны на сайте ?‍♂️ Все потом машут гривой и расходятся)
 
третьи лица каждые должны от себя давать запрет на обработку их данных и взаимодействие. не заемщик. а они сами
Я могут от мужа написать самим МФО что он дает звпрет на обработку своих персональних данних? І от этого есть толк?
Отримала лист від НБУ. Де написали що ми маємо в першу чергу написати в МФО. Вони не вповноважені вирішувати такі скарги.
Писав чоловік скаргу в НБУ що телефонує Зе кредіт (по поему кредиту, він вказав що по кредиту незнайомої людини).
Тобто ямаю писанки безпосередньо до МФО в разі того якщо вони мені телефонують або до уповноваженого верховної ради з прав людини, впливи уже до НБУ.
Також Зе кредіт надав відповідь що в них такий номер (номер мого чоловіка не значиться обзвонах) додаю скріни.
Може буде комусь корисно.
 

Вкладення

  • IMG_20230118_183741.jpg
    IMG_20230118_183741.jpg
    114.6 Кб · Перегляди: 94
  • Screenshot_2023-01-18-18-30-48-168_com.reader.books.jpg
    Screenshot_2023-01-18-18-30-48-168_com.reader.books.jpg
    68.4 Кб · Перегляди: 93
Останнє редагування:
Я могут от мужа написать самим МФО что он дает звпрет на обработку своих персональних данних? І от этого есть толк?
можете, но чтоб это выглядело убедительно, как от него))) толк есть - как повезет
 
можете, но чтоб это выглядело убедительно, как от него))) толк есть - как повезет
Та я то убедительно напишу. Просто как то не где не могу найти что конкретно надо писать и на какие законы ссылаться. Надо более углубленно это все почитать
 
Та я то убедительно напишу. Просто как то не где не могу найти что конкретно надо писать и на какие законы ссылаться. Надо более углубленно это все почитать
25 статью зу про споживче кредитування
 
Немає смислу. Писала всім мфо своїм. Гантійними листами. Взагалі нічого не змінилось, тільки гроші витратила і час.
 
Немає смислу. Писала всім мфо своїм. Гантійними листами. Взагалі нічого не змінилось, тільки гроші витратила і час.
Мені прокоментували писати не від себе. Мені хай дзвонять. А від тих кого задовбують. Із рідних. Тих хто до кредиту не мають відношення то тоді здаеться відстають від людей
 
Мені прокоментували писати не від себе. Мені хай дзвонять. А від тих кого задовбують. Із рідних. Тих хто до кредиту не мають відношення то тоді здаеться відстають від людей
Якщо ще написати в НБУ і дати докази , що задовбують саме вони , то відстають
 
Мені прокоментували писати не від себе. Мені хай дзвонять. А від тих кого задовбують. Із рідних. Тих хто до кредиту не мають відношення то тоді здаеться відстають від людей
Ну не знаю, я писала і за маму пенсіонерку, що проблеми зі здоров‘ям, та і там такі погрози були мамі, в мене запис був я його їм прикріпила
 
Ну не знаю, я писала і за маму пенсіонерку, що проблеми зі здоров‘ям, та і там такі погрози були мамі, в мене запис був я його їм прикріпила
А вони вам щось відповідали? Мами признавала що вас знає? Бо мої говорять що мене не знають. І все одно їм телефонують. Там заява на тему ніби дзвонять по чужому кредиту.
 
А вони вам щось відповідали? Мами признавала що вас знає? Бо мої говорять що мене не знають. І все одно їм телефонують. Там заява на тему ніби дзвонять по чужому кредиту.
Ну то вони просто скажуть, що не телефонують. Що це не вони. І ніяк протилежне ви не доведете. Бо номери там не належать компанії , то ай пі телефонія взагалі, там тих номерів сотні. Писати скаргу і очікувати на якийсь результат можна тоді, коли є якісь докази - запис розмови, де МФО представляються, скріни повідомлень, де теж вони кажуть хто і що. А так - це нічого, на жаль, не дасть.
 
А вони вам щось відповідали? Мами признавала що вас знає? Бо мої говорять що мене не знають. І все одно їм телефонують. Там заява на тему ніби дзвонять по чужому кредиту.
хто, нбу? Мама не брала слухавку, вони мені телефоували і погрожували за мати і дітей. Друзям погрожували, але звонили таким, що ті їх посилали і ще самі погрожували. Нбу відповіли на відео запис , відповіли що при бажанні можу в кібер поліцію звернутись, а так тіпа все норм?
 
Назад
Угорі Унизу