• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заявление что счёт для социальных выплат!!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Можете спробувати перевести кошти в інший банк,який виконавець не вказав у постанові
Не факт що він ( виконавець ) не дасть запит в ДФС ще раз.
Вони час від часу відправляють такі запити...
 
А Вы заявление писали так у них, или Вам дали образец/бланк и сами писали? Просто у меня тут вообще на отказ идут.
Ні дали заяву,я ще отримую малозабеспеченість.то в січні потрібно поновлювати.там в заяві сказали що також потрібно вказати відділення пошти
 
Не факт що він ( виконавець ) не дасть запит в ДФС ще раз.
Вони час від часу відправляють такі запити...
В мене в постанові близько 20 банків прописано,і так дивуюсь як йому вистачило терпіння давати запити у всі ці банки,це ж навіть такі що в моєму місті і близько таких не було..але все ж один не вписав..
 
В мене в постанові близько 20 банків прописано,і так дивуюсь як йому вистачило терпіння давати запити у всі ці банки,це ж навіть такі що в моєму місті і близько таких не було..але все ж один не вписав..
У меня к Вам такой вопрос, когда он сделал это постановление, Вам на почту приходили какие-то письма? Вообще по ИНН/ИП?
В мене в постанові близько 20 банків прописано,і так дивуюсь як йому вистачило терпіння давати запити у всі ці банки,це ж навіть такі що в моєму місті і близько таких не було..але все ж один не вписав..
И не лень было?!..
 
Там указано все банки и все счета которые открыты и которые будут открыты.
Мені дівчина якось писала як дізнатись які банки,треба ввести ідентифікатор потім скачати постанову про банки там є перелік банків в який він подавав запит..саме це він мав на увазі що якщо є відкриті рахунки і будуть
 
В мене в постанові близько 20 банків прописано,і так дивуюсь як йому вистачило терпіння давати запити у всі ці банки,це ж навіть такі що в моєму місті і близько таких не було..але все ж один не вписав..
Взагалі то на форумі читав інформацію, що при відкритті рахунків, банки повинні перевіряти інформацію по клієнту і в разі відкритого провадження по "стягненню коштів" повідомляти про рахунок виконавчу службу...
В мене особисто виконавець вже тричі відправляв запити в ДФС чи не маю я відкритих рахунків ... наївний )))
 
У меня к Вам такой вопрос, когда он сделал это постановление, Вам на почту приходили какие-то письма? Вообще по ИНН/ИП?

И не лень было?!..
Він у постанові взагалі переплутав райони з такою назвою село у нашій області є ще одне.але в іншому районі,туди можливо і надіслав документи..я дізналась про ВП коли заблокували карту приват банку

Взагалі то на форумі читав інформацію, що при відкритті рахунків, банки повинні перевіряти інформацію по клієнту і в разі відкритого провадження по "стягненню коштів" повідомляти про рахунок виконавчу службу...
В мене особисто виконавець вже тричі відправляв запити в ДФС чи не маю я відкритих рахунків ... наївний )))
Я думала що тільки ті банки які він вказав будуть повідомляти..у мене наприклад є ще онлайн карта в моно банку.так він моно банк не вказав і він не заблокований
 
Він у постанові взагалі переплутав райони з такою назвою село у нашій області є ще одне.але в іншому районі,туди можливо і надіслав документи..я дізналась про ВП коли заблокували карту приват банку
Вот и я так узнала, а прописана у бабушки и теперь вопрос как ей это всё объяснить и успокоить, она у меня старенькая...
 
У меня к Вам такой вопрос, когда он сделал это постановление, Вам на почту приходили какие-то письма? Вообще по ИНН/ИП?

И не лень было?!..
Ото комусь була радість.. якщо ще і у тому селі є така вулиця і будинок як в мене
 
Вот и я так узнала, а прописана у бабушки и теперь вопрос как ей это всё объяснить и успокоить, она у меня старенькая...
А що це перший лист від виконавця ? А до того від шараг не було? У мене в селі вже нікого немає.тому почтальйонша мені спочатку дзвонила що робити з листами від шараг.так я їй сказала аби тримала зимою будуть мати чим пічку на пошті розпалювати
 
Я думала що тільки ті банки які він вказав будуть повідомляти..у мене наприклад є ще онлайн карта в моно банку.так він моно банк не вказав і він не заблокований
Та вони в банках самі бовдури третього не розуміють.
Так на приклад цільові рахункі на кшталт соц виплат вони взагалі не мають права чипати і повинні відправляти лист виконавцю без виконання.
А по факту творять що заманеться.
 
Останнє редагування:
А що це перший лист від виконавця ? А до того від шараг не було? У мене в селі вже нікого немає.тому почтальйонша мені спочатку дзвонила що робити з листами від шараг.так я їй сказала аби тримала зимою будуть мати чим пічку на пошті розпалювати
Нет, не было. Там по ИП было открыто сначала ИНН ещё в октябре, я не знала и в Дие тоже не было ничего. Мама с бабушкой не звонили... Видимо ничего не было.
А узнала когда Приват заблочил, а потом уже и в Дие появилось, сразу ИП
 
Та вони в банках самі бовдури третього не розуміють.
Так на приклад цільові рахункі на кшталт соц виплат вони взагалі не мають права чипати і повинні відправляти лист/постанову виконавцю без виконання.
А по факту творять що заманеться.
Не мають права але роблять..я дзвоню у ощад питаю..моя карта соціальна..відповідають..так соціальна..то чому вона заблокована..відповідь..карта не заблокована...заблокований рахунок..бо карта у вас соцІальна а рахунок ні...
 
Не мають права але роблять..я дзвоню у ощад питаю..моя карта соціальна..відповідають..так соціальна..то чому вона заблокована..відповідь..карта не заблокована...заблокований рахунок..бо карта у вас соцІальна а рахунок ні...
Гениально ??‍♀️
 
Нет, не было. Там по ИП было открыто сначала ИНН ещё в октябре, я не знала и в Дие тоже не было ничего. Мама с бабушкой не звонили... Видимо ничего не было.
А узнала когда Приват заблочил, а потом уже и в Дие появилось, сразу ИП
А які у вас МФО якщо не секрет що і листів і дзвінків не було?
 
А які у вас МФО якщо не секрет що і листів і дзвінків не було?
Манивео и Кредит+. Звонки были, сказала что это всё развод/мошенничество. Так как там были мои старые данные, после замужества не меняла ничего и они требовали меня по девичьей фамилии, которая давно была сменена. Вот и поняли они, забили и забыли.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу