• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заявление в НБУ образец. Звонки и угрозы от Е-гроши

Я девушка. Мне 21. Да, мне звонят и думают, что испугают улицей, ПТУ и отцом. Ранее пытались разговаривать и приводить аргументы весомые, после перешли на "пугалки" и "угрозы" низкосортного уровня.
А что Вас смущает?

Тогда прикрепить аудиофайлы окажется невозможным. Откуда ведь у 3 лица мои записи разговоров?
Думаете война каким-то образом может повлиять на что-либо?
Я не за ваши записи разговора , в идеале третье лицо должно подать заявление и прикрепить свои записи разговора с этими убл***ами , и вы заявление подайте со своими доказательствами .
 
У мене теж склалась сьогодні ситуація із ними . Створили группу в вайбері і такої гидоти придумали , що слів немає ...Почали дзвонити родичам із якими я не спілкуюсь і таке придумувати (
Потім ледве не довели до самогубства .
Тепер почитала і зрозуміло що не одна така .
Автор підкажіть, як вийшли із ситуації?
Звонят угрожают.
Мелят невиданную чушь. Фантазия у них хорошая, вспомнили и мою покойную бабушку и про отца решили истории порасказывать. На унижения и оскорбления не жадные.
Уже собирались в ворк.юа. искать мне работу. На ответ мой, что без них справлюсь сказали регестрироваться на сайте знакомств и искать богатого мужа, который будет меня содержать.
Все звонки их у меня под запись.
Как думаете, заявление в НБУ поможет?
И если да, у кого-то есть образец?
У мене теж склалась сьогодні ситуація із ними . Створили группу в вайбері і такої гидоти придумали , що слів немає ...Почали дзвонити родичам із якими я не спілкуюсь і таке придумувати (

Потім ледве не довели до самогубства .

Тепер почитала і зрозуміло що не одна така .

Автор підкажіть, як вийшли із ситуації?
 
У мене теж склалась сьогодні ситуація із ними . Створили группу в вайбері і такої гидоти придумали , що слів немає ...Почали дзвонити родичам із якими я не спілкуюсь і таке придумувати (
Потім ледве не довели до самогубства .
Тепер почитала і зрозуміло що не одна така .
Автор підкажіть, як вийшли із ситуації?

У мене теж склалась сьогодні ситуація із ними . Створили группу в вайбері і такої гидоти придумали , що слів немає ...Почали дзвонити родичам із якими я не спілкуюсь і таке придумувати (

Потім ледве не довели до самогубства .

Тепер почитала і зрозуміло що не одна така .

Автор підкажіть, як вийшли із ситуації?
А змінити налаштування конфіденційності в вайбері не пробували? Найкраще би його взагалі видалити
 
У мене теж склалась сьогодні ситуація із ними . Створили группу в вайбері і такої гидоти придумали , що слів немає ...Почали дзвонити родичам із якими я не спілкуюсь і таке придумувати (
Потім ледве не довели до самогубства .
Тепер почитала і зрозуміло що не одна така .
Автор підкажіть, як вийшли із ситуації?

У мене теж склалась сьогодні ситуація із ними . Створили группу в вайбері і такої гидоти придумали , що слів немає ...Почали дзвонити родичам із якими я не спілкуюсь і таке придумувати (

Потім ледве не довели до самогубства .

Тепер почитала і зрозуміло що не одна така .

Автор підкажіть, як вийшли із ситуації?
Скільки у вас прострочка?
 
Скільки у вас прострочка?
Від початку війни . До цього вче сплачували вчасно . Нажаль війна внесла корективи у життя.
А змінити налаштування конфіденційності в вайбері не пробували? Найкраще би його взагалі видалити
Дякую велике, ось у тут прочитала все про це , зняла всі галочки , видалила їх додаток, хоч і не заходила у нього давно . Але ж у них напевно інформація то всеодно залишилась. Дуже боюсь сьогоднішнього дня , понеділок ...вони завжди активізуються .
 
Останнє редагування:
Від початку війни . До цього вче сплачували вчасно . Нажаль війна внесла корективи у життя.

Дякую велике, ось у тут прочитала все про це , зняла всі галочки , видалила їх додаток, хоч і не заходила у нього давно . Але ж у них напевно інформація то всеодно залишилась. Дуже боюсь сьогоднішнього дня , понеділок ...вони завжди активізуються .
Понеділок день важкий))) Якщо надавали додатку доступ до контактів то все у них є
 
Понеділок день важкий))) Якщо надавали додатку доступ до контактів то все у них є
Так ...зробили регестрацію на інтим сайті...такого написали ( просто не знаю що вже робити (
 
Так ...зробили регестрацію на інтим сайті...такого написали ( просто не знаю що вже робити (
Так звертайтесь в поліцію вони не мають права такого робити,це вже занадто (вони були в мене ,я їх закрила бо обзвонили всіх с*кі ще ті.А заре шлють смс із промкодами ну їх не знаю хто ще захоче з ними мати справу
 
Так звертайтесь в поліцію вони не мають права такого робити,це вже занадто (вони були в мене ,я їх закрила бо обзвонили всіх с*кі ще ті.А заре шлють смс із промкодами ну їх не знаю хто ще захоче з ними мати справу
Так , це вже дуже . Але поліція ж нічого не зробить, це я наче винна
 
Але поліція ж нічого не зробить, це я наче винна
Хто це сказав ?
Поліція?
Вашу провину може визнати тільки суд... а поліція має робити свою роботу.
Якщо аргументовано їм пояснити, що вони не за носіння форми зп отримують і надати докази, що проти вас вчинено порушення - нікуди не дінуться і будуть чухати свою п'яту точку, де б вона в них там не знаходилась. От що з того вийде на вихлопі - це вже інше запитання. Але людям вдавалося припинити такого роду говномьот.
 
Хто це сказав ?
Поліція?
Вашу провину може визнати тільки суд... а поліція має робити свою роботу.
Якщо аргументовано їм пояснити, що вони не за носіння форми зп отримують і надати докази, що проти вас вчинено порушення - нікуди не дінуться і будуть чухати свою п'яту точку, де б вона в них там не знаходилась. От що з того вийде на вихлопі - це вже інше запитання. Але людям вдавалося припинити такого роду говномьот.
Так поліція (
Тобто спробувати ще раз ?
 
Так поліція (
Тобто спробувати ще раз ?
Якщо маєте докази вчинення правопорошення, звісно що спробувати.
Не схотять, скажіть що звернетесь в прокуратуру на предмет їхньої бездіяльності.
 
Якщо маєте докази вчинення правопорошення, звісно що спробувати.
Не схотять, скажіть що звернетесь в прокуратуру на предмет їхньої бездіяльності.
Дякую велике Вам ?
 
Назад
Угорі Унизу