• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Займов много,денег нет ((

Але мені вже до дупи,вже мені нема чого боятися,вже я влізла скрізь,де й треба і де не треба...
О, вже краще! Я розумію, що вхід завжди знайти легше, ніж вихід, особливо у всяку хню, але ж це не привід впадати в крайнощі і ламати гілля на горісі)
 
религию не упоминаем!!!!!!!!!
Сорі ((
О, вже краще! Я розумію, що вхід завжди знайти легше, ніж вихід, особливо у всяку хню, але ж це не привід впадати в крайнощі і ламати гілля на горісі)
А горіх у нас знатний, ще батько посадив))30 років тому
 
Останнє редагування:
Так интересно, прям реально сериал "Дика троянда", но, Валентина, я Вашего возраста, и у мен тоже дочка, и 18 МФО, и ореха за окном нету чтоб повеситься, но самое главное, мыслями о суициде вы еще и придаете ко всему прочему своих детей, себе жизненку облегчите а детки пусть без мамы как хотят, растут, влезают так же в кредиты в будущем, вы этого не увидите. Прекрасно, извините, но эгоизм чистой воды! мужа под зад коленом, через неделю выдохните, но самое первое, выключите маленкую глупую девочку, И сразу все станет на свои места.
 
Не чего не понял...но очень интересно)
Однозначно Валюшке в своей жизни нужно что-то менять...это не жизнь!
От і починаю вчитися жити інакше...показувати зуби,доказувати свою правоту.Потрошки вилазити з боргів...аби тільки сил хватило!
 
Так интересно, прям реально сериал "Дика троянда", но, Валентина, я Вашего возраста, и у мен тоже дочка, и 18 МФО, и ореха за окном нету чтоб повеситься, но самое главное, мыслями о суициде вы еще и придаете ко всему прочему своих детей, себе жизненку облегчите а детки пусть без мамы как хотят, растут, влезают так же в кредиты в будущем, вы этого не увидите. Прекрасно, извините, но эгоизм чистой воды! мужа под зад коленом, через неделю выдохните, но самое первое, выключите маленкую глупую девочку, И сразу все станет на свои места.
Знаєте, здохнути хочеться,але як подумаю,кому від цього легше стане,починаю оживати.Адже тільки мій благовірний порадується,як він казав сьогодні ,ти подохнеш а я житиму в твоїй хаті.Ну уж ні!не діждеться.на зло виживу і викарабкаюся.А з допомогою форуму подолаю свої фінансові труднощі.Життя триває,треба тільки випрати свою тільняшку,щоб біла смуга показалася...
 
як він казав сьогодні ,ти подохнеш а я житиму в твоїй хаті.
опа
таки про имущество угадал:D
Ну уж ні!не діждеться.на зло виживу і викарабкаюся.А з допомогою форуму подолаю свої фінансові труднощі.Життя триває,треба тільки випрати свою тільняшку,щоб біла смуга показалася...
??????
 
Знаєте, здохнути хочеться,але як подумаю,кому від цього легше стане,починаю оживати.Адже тільки мій благовірний порадується,як він казав сьогодні ,ти подохнеш а я житиму в твоїй хаті.Ну уж ні!не діждеться.на зло виживу і викарабкаюся.А з допомогою форуму подолаю свої фінансові труднощі.Життя триває,треба тільки випрати свою тільняшку,щоб біла смуга показалася...
Та налупите вы уже в конце концов этого приживальца, мямля он на самом деле и ссыкло, убежит сам, к маме под юбку
 
От і починаю вчитися жити інакше...показувати зуби,доказувати свою правоту.Потрошки вилазити з боргів...аби тільки сил хватило!
Хватит. Проще относитесь к временным трудностям таким как МФО. Главное в жизни это дети, Ваша опора и поддержка в будущем. Ради них точно стоит что-то поменять и жить дальше.
 
Ні,але покидухами називають старші люди.Чоловік кажуть,ще жениться,а ти з дітьми кому нужна

Шацьк,ведмежий закуток
Дурные стереотипы...Я в шоке..
666152caed0515d5692941eb90dfc556.jpg
 
Прочитала название темы "займов нет, денег много" ?
Чего, собственно, всем тогда и желаю
 
Назад
Угорі Унизу