• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Займов много,денег нет ((

Я зі своєю одною матовою мокко піду десь погуляю в інші теми))))
Оце лиш те, що в мене з собою на роботі в одній сумочці ))
CCC491C5-2209-4D0D-92C7-0B45FABCF080.jpeg
 
Та уж да))) Кстаті, певне, що єдина гама відтінків, яких у мене немає. Ще коли була рижа - пасувало, нині нє. А, ну і барбі-рожевого теж немає)))) і сірєнєвого з пєрламутром))))
Блін,теж хочу з чорного в рижий перефарбуваться?Чоловік кричить,що з дому вижене?
 
Оце лиш те, що в мене з собою на роботі в одній сумочці )) Переглянути вкладення 116203
Як скушно я живу:wacko:
Оце лиш те, що в мене з собою на роботі в одній сумочці )) Переглянути вкладення 116203
Ти що кожну годину іншим кольором малюєшся?
 
Ну з рижого в чорний,то зрозуміло,а з чорного в рижий як??
Робила змивку, висвітлювала волосся, потім лікувала свої кучеряшки ? тому більше не фарбуюсь у рудий. Я від природи темна дуже.
 
Я зі своєю одною матовою мокко піду десь погуляю в інші теми))))
Чому?от у мене такої нема))
Та уж да))) Кстаті, певне, що єдина гама відтінків, яких у мене немає. Ще коли була рижа - пасувало, нині нє. А, ну і барбі-рожевого теж немає)))) і сірєнєвого з пєрламутром))))
Барбі теж присутня,темна вишня,перламутр,а от матового моко нема
 
Не вийде ? Чорний фіг змиєш... Сама хотіла, але сказали буть тобі брунеткою, або відрощуй...
Врут ) Я была чёрной 10 лет) Сейчас рыжая)
Не легко ,ну возможно . Правда надо чем то жертвовать. Волосы были по пояс ,сейчас по плечи. Ну я так и хотела . Волосы не зубы , отрастут))
 
А я й не рижа,а виганяють;)
Я вот не пойму никак. Как может ваш "муж" выгонять вас из вашего дома? Он че вообще страх потерял? Не вы у него живете, а он у вас. Ну и пусть кричит что вы ему что-то должны.
Мой первый муж тоже кричал, что я ему денег должна ща ремонт. Типа он оценщика пригласит, предоставит чеки на материалы и тд. А где доказательства того что я не давала деньги на эти же материалы? Он когда уходил, то забрал все: все подарки, которые подарили мне его родители, даже туалетную воду забрал, потом подушки, кухонный комбайн и йогуртницу, которые нам подарили на свадьбу. Поставил выбор между плазмой или варочной поверхностью. Посчитал ложки, вилки, стаканы. В итоге, ещё и денег с меня требовал. Ну я ему ничего не платила. Не бойтесь попрощаться с ним. Вам сразу станет легче, почувствуете себя красивой женщиной, адекватной мамой.
Вы ему ничего не должны. Он вас только тянет вниз. Пакетик с праздничными трусиками собрали ему и нафиг.
 
Я вот не пойму никак. Как может ваш "муж" выгонять вас из вашего дома? Он че вообще страх потерял? Не вы у него живете, а он у вас. Ну и пусть кричит что вы ему что-то должны.
Мой первый муж тоже кричал, что я ему денег должна ща ремонт. Типа он оценщика пригласит, предоставит чеки на материалы и тд. А где доказательства того что я не давала деньги на эти же материалы? Он когда уходил, то забрал все: все подарки, которые подарили мне его родители, даже туалетную воду забрал, потом подушки, кухонный комбайн и йогуртницу, которые нам подарили на свадьбу. Поставил выбор между плазмой или варочной поверхностью. Посчитал ложки, вилки, стаканы. В итоге, ещё и денег с меня требовал. Ну я ему ничего не платила. Не бойтесь попрощаться с ним. Вам сразу станет легче, почувствуете себя красивой женщиной, адекватной мамой.
Вы ему ничего не должны. Он вас только тянет вниз. Пакетик с праздничными трусиками собрали ему и нафиг.
Аи наче про мене розказуєте
Пішов день п'ятнадцятий з часу першої прострочки...Прострочки додаються щодня, уже не так обривається все всередині.Сьогодні була на роботі,завтра маю приступити.Нема керівництва.Хлопчина що мене заміняє,сидить.Піду ще завтра.Мені потрібна ця робота.За ці два тижні тисяч 5 заплатять,якщо пощастить (якщо преміальні і все таке).Зможу закрити якусь канторку.Майкредіт кешбері і Тенго запропонували розстрочку.Мовчу.Жду кращих пропозицій.Я ж не дурна,вони розстрочку за тіло не дадуть,а з відсотками який смисл?
День шістнадцятий...На роботу мене не взяли.Я без грошей.Без роботи.Дитина хворіє.Шукала в гуглі як продати нирку... Дзвінки...СМС...Дзвінки...Істерика... Сльози...Завтра день народження.Якби пережити цей день???
Думаю про Польщу...Хоч би де на два тижні.Хоч пару тисяч ...Навіть не на кредити.На життя....Таки у мене двоє дітей
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу