• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заказний лист Райффайзен

Ростислав 26

Перевірений
Реєстрація
24 Жов 2019
Дописи
97
Реакції
32
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Ростислав 26 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня,ось такий лист сьогодні прийшов,що чекати яких дій?
 

Вкладення

  • IMG_20210111_155744.jpg
    IMG_20210111_155744.jpg
    209.7 Кб · Перегляди: 95
це цілком може бути підготовка до позову в суд
 
Таке Питання,так як я працюю закордоном офіційно і припустимо вони подадуть в суд,то які варіанти можливі,чи будуть у мене проблеми якісь із перетином кордону,і так далі...
 
Таке Питання,так як я працюю закордоном офіційно і припустимо вони подадуть в суд,то які варіанти можливі,чи будуть у мене проблеми якісь із перетином кордону,і так далі...
Да если суд решит запретить по инициативе банка. Но не думаю им бабки вернуть нужно, а с того кто не работает нечего возвращать.
 
Да если суд решит запретить по инициативе банка.
Не банка, а исполнителя.
Таке Питання,так як я працюю закордоном офіційно і припустимо вони подадуть в суд,то які варіанти можливі,чи будуть у мене проблеми якісь із перетином кордону,і так далі...
Не забивайте на суд и проблем не будет ?
 
Да если суд решит запретить по инициативе банка. Но не думаю им бабки вернуть нужно, а с того кто не работает нечего возвращать.
Ну а як буде з виплатою,якщо я в Україні не працюю офіційно,і мені присудять наприклад тих 50%із заробітної плати,то можливо таке що будуть стягувати з моєї закордонної картки куди приходить зарплата?
 
Ну а як буде з виплатою,якщо я в Україні не працюю офіційно,і мені присудять наприклад тих 50%із заробітної плати,то можливо таке що будуть стягувати з моєї закордонної картки куди приходить зарплата?
Ну тут уже вопрос к юристу, но думаю что да. А как это будет выглядеть со стороны нашего банка не понятно
 
Якщо чесно я не представляю як я маю з цього всього вигребсти,якщо всі установи яким я заборгував почнуть продавати в суд,тоді їм прийдеться дуже довго чекати)а їх у мене 18 МФО,4 банки))і у всіх просрочки
 
Ну а як буде з виплатою,якщо я в Україні не працюю офіційно,і мені присудять наприклад тих 50%із заробітної плати,то можливо таке що будуть стягувати з моєї закордонної картки куди приходить зарплата?
Ні, з рахунків в іноземних банках не стягують.
 
Хоть це добре,тоді буду чекати суду і вже побачимо яке рішення буде..
Дуже не рекомендую чекати на диво в суді і ніяк не захищатись...
Прочитайте тему, людина з-за кордону виграла суд))
 
Дуже не рекомендую чекати на диво в суді і ніяк не захищатись...
Прочитайте тему, людина з-за кордону виграла суд))
Та це ясно,я не збираюся просто сидіти і чекати на рішення,я моніторю себе в реєстрі боржників,судова влада...і якщо щось то одразу до Юриста,ясно що і так прийдеться виплачувати навіть те саме тіло це 118000,головне щоб не захотіли все й одразу,та і щоб з роботою тут все норм було і з перетином кордону..
 
Доброго дня,ось такий лист сьогодні прийшов,що чекати яких дій?
Також є кредит готівковий 17 і кредитка 13 обидва продані.. поки тихо такого листа не було Але нещодавно саме готівковий кредит продали компанії Сонаті (вперше чую)тут уже був рекомендований лист.
 
Також є кредит готівковий 17 і кредитка 13 обидва продані.. поки тихо такого листа не було Але нещодавно саме готівковий кредит продали компанії Сонаті (вперше чую)тут уже був рекомендований лист.
Буду чекати,давав читати цей лист юристу,сказав що наврядчи подадуть до суду на даний момент,можливо ще пару місяців маю
 
Назад
Угорі Унизу