• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заключительное требование в Форвард

  • Автор теми Fozya
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 2K
Мне, в свое время и блокировка, и арешт майна, и Выездна группа,все было, но после 5 месяцев., предложили и я решилась на реструктизацию,
А я не такой решительный...? Я просто принял в дар их благотворительный взнос...?
 
Мені двічі пропонували, але там такі умови(((( якби була впевнена що знову нічого не придумають, то і погодилася. Вимагають погасити половину заборгованості, а на решту реструктуризацію
А сколько.времени прошло?
 
У моего отца был кредит в этом банке, и во время карантина он опоздал с оплатой на 3 дня. Так ему звонила какая-то нервная особь, и орала, что бы он заплатил пеню и штраф, и что она плевала на карантин и на указ презедента. Я позвонила в банк оставила жалобу, причём звонила им дней 5, в итоге звонила сотрудница извенялась передомной и перед отцом, дали каникулы на 2 месяца.
 
А сколько.времени прошло?
Кредитна картка, прострочка з жовтня. В період карантину весною зробили кредитні канікули, збільшили ліміт і зняли в рахунок заборгованості, а відсотки нараховують на повну суму, і в липні місяці збільшили відсотки. Творять що хотять.
У моего отца был кредит в этом банке, и во время карантина он опоздал с оплатой на 3 дня. Так ему звонила какая-то нервная особь, и орала, что бы он заплатил пеню и штраф, и что она плевала на карантин и на указ презедента. Я позвонила в банк оставила жалобу, причём звонила им дней 5, в итоге звонила сотрудница извенялась передомной и перед отцом, дали каникулы на 2 месяца.
Жахливий банк, у мене ще до прострочки за три дні до обов'язкового платежу розсилали смс по всім.Кожного місяця, теж скільки разів з ними лаялася, без толку.
 
Кредитна картка, прострочка з жовтня. В період карантину весною зробили кредитні канікули, збільшили ліміт і зняли в рахунок заборгованості, а відсотки нараховують на повну суму, і в липні місяці збільшили відсотки. Творять що хотять.
Ну ,это у них не отнять, сами себе режиссеры. Я, бы не советовала на таких условиях реструктизацию, и вообще, приймите , как Андрей Карта- в дар!!!!!
Ну ,это у них не отнять, сами себе режиссеры. Я, бы не советовала на таких условиях реструктизацию, и вообще, приймите , как Андрей Карта- в дар!!!!!
А там- только вам решать!!!
 
Ну ,это у них не отнять, сами себе режиссеры. Я, бы не советовала на таких условиях реструктизацию, и вообще, приймите , как Андрей Карта- в дар!!!!!

А там- только вам решать!!!
Дякую))) почекаю, можливо в суд подадуть. Платила півтора року, а тіла зовсім не погасила, нехай звиняють.
 
Кредитна картка, прострочка з жовтня. В період карантину весною зробили кредитні канікули, збільшили ліміт і зняли в рахунок заборгованості, а відсотки нараховують на повну суму, і в липні місяці збільшили відсотки. Творять що хотять.

Жахливий банк, у мене ще до прострочки за три дні до обов'язкового платежу розсилали смс по всім.Кожного місяця, теж скільки разів з ними лаялася, без толку.
Я звонила и требовала телефон ихнего генерального директора, они не давали, я сказала, что сама найду, и где-то через час мне перезвонили
 
Я звонила и требовала телефон ихнего генерального директора, они не давали, я сказала, что сама найду, и где-то через час мне перезвонили
Там такі спеціалісти, один одне пояснює, інший друге. Жіночка одна ляпнула при розмові про лист з вилученням даних контактних осіб, який дибіл сказав, що їх не можна видалити, звичайно можна, я відповіла що звичайно не можу дати оцінку кваліфікації їх співробітників, але дуже схоже на правду, після чого вона кинула слухавку.
 
Доброго дня! Підкажіть будь ласочка, як у Вас справи з Форвардом?! Мене теророзують що подають до виконавчої, вже три місяці, смс розсилка по всім з розголошенням суми.
Нам сделали надпись по форварду- Павелкив. ИП сделали а терроризуют дальше
 
Дякую))) почекаю, можливо в суд подадуть. Платила півтора року, а тіла зовсім не погасила, нехай звиняють.
Вот и я плачу-плачу, а тело уменьшается только на 150-180 , все остальное %, Удачи вам!!!!
 
Назад
Угорі Унизу