• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заключний лист вимога, підскажіть як діяти

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 709

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня отримала заключну лист вимогу від форвард. В мене договір рекстуризації, не плачу як почалася війна а до цього платила, підскажіть як діяти тому що вже трохи паніка, мало того ще шараги достають то тут ще форвард. Написано в листі що можна зателефонувати на гарячу щоб уточнити про порядок здійснення платежів але не можу дозвонитися
 
Заключна - це як останнє китайське попередження?
А далі тюрма, виправні роботи та примусове виселення у Еквадор?
І як ви отримали цей документ?
 
Доброго дня отримала заключну лист вимогу від форвард. В мене договір рекстуризації, не плачу як почалася війна а до цього платила, підскажіть як діяти тому що вже трохи паніка, мало того ще шараги достають то тут ще форвард. Написано в листі що можна зателефонувати на гарячу щоб уточнити про порядок здійснення платежів але не можу дозвонитися
Якщо вимога відповідає чинному законодавству, я зазвичай пишу їм заперечення на вимогу, потім для суда знадобиться при знесенні напису нотаріуса
 
Заключна - це як останнє китайське попередження?
А далі тюрма, виправні роботи та примусове виселення у Еквадор?
І як ви отримали цей документ?
воно прийшло заказним на одному аркуші і адреса і сума розписана і квитанція і підпис виконуючого голови правління банку під копірку.
все разом мокрих печаток немає. вони рахують що це напевно фірмовий бланк бо вказана адреса банку
пишуть що відповідно до умов укладеного договору номер і дата надсилають дану заключну вимогу щодо оплати заборгованності по вказанному договорі в повному обсязі і так далі......
 
Останнє редагування:
воно прийшло заказним на одному аркуші і адреса і сума розписана і квитанція і підпис виконуючого голови правління банку під копірку.
все разом мокрих печаток немає. вони рахують що це напевно фірмовий бланк бо вказана адреса банку
пишуть що відповідно до умов укладеного договору номер і дата надсилають дану заключну вимогу щодо оплати заборгованності по вказанному договорі в повному обсязі і так далі......
Напишіть мені в ПП та покажіть цей папірець.
 
воно прийшло заказним на одному аркуші і адреса і сума розписана і квитанція і підпис виконуючого голови правління банку під копірку.
все разом мокрих печаток немає. вони рахують що це напевно фірмовий бланк бо вказана адреса банку
пишуть що відповідно до умов укладеного договору номер і дата надсилають дану заключну вимогу щодо оплати заборгованності по вказанному договорі в повному обсязі і так далі......
Добрий день . Вчора мені теж прийшов лист з Форвард банку із заключною вимогою.Платила до війни без прострочень,зараз плачу по можливості. Чим у вас все закінчилось ?
 
Добрий день . Вчора мені теж прийшов лист з Форвард банку із заключною вимогою.Платила до війни без прострочень,зараз плачу по можливості. Чим у вас все закінчилось ?
зараз форвард банк НБУ визнав неплатіжездатним в ньому введена комісія. я не платила нічого.
 
До того ж він москальський. Хай йдуть за кораблем
та і я в принципі туди ж його б відправила...
зараз форвард банк НБУ визнав неплатіжездатним в ньому введена комісія. я не платила нічого.
Тобто на суд вони не подали? Бо мене лякали і судом і тим,що залишусь без хати під забором...
 
Назад
Угорі Унизу