• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Законопроект 5644: изменения в сфере нотариата

Olko, не спорю с вами. Но, в суд, если примут 5644, шараги будут ходить с заверенными договорами, идентификаторами, платёжками. Их можно будет оспорить, но не все заёмщики , к сожалению, будут это делать. Просто, немного сложнее будет оспаривать.
Ви знову плутаєте різні поняття!!! Нотаріально завірений кредитний договір в електронній формі та нотаріально завірена паперова копія електронного документа - це різні речі, зрозумійте це!!! Шараги, в абсолютній більшості, не використовують електронні документи при оформленні договорів, хоча повинні це робити згідно ч.2 ст.17 ЗУ "Про електронні довірчі послуги"!!! І більшість позичальників про це не знають, і багато юристів і це дійсно проблема!!!
 
что должен принести человек нотариусу, чтобы такое провернуть? в каком виде должен быть договор?
Ви маєте на увазі завірити договір в електронній формі? А що потрібно, щоб завірити звичайний паперовий договір? Я не знавець тонкощів, але в моєму розумінні:
-нотаріус повинен встановити особи сторін договору (перевіривши документи)
-нотаріус повинен перевірити дієздатність сторін договору
-нотаріус повинен перевірити підписи сторін (в т.ч. і КЕП)
-нотаріус повинен зареєструвати договір в своїх реєстрах
-нотаріус повинен завірити договір своїм кваліфікованим електронним підписом та своєю кваліфікованою електронною печаткою
Можливо щось ще, але я думаю це основне!!!
 
Ви маєте на увазі завірити договір в електронній формі?
Нет. Имеется в виду кредитный договор в электронной форме.
Наличие / отсутствие услуги нотариуса оговаривается в паспорте потребительского кредита ещё ДО заключения договора : )
 
Останнє редагування:
Нет. Имеется в виду кредитный договор в электронной форме.
Наличие / отсутствие услуги нотариуса оговаривается в паспорте потребительского кредита ещё ДО заключения договора : )
Чесно, не зрозумів питання! Кредитний договір в електронній формі повинен бути підписаний КЕП обома сторонами, тільки тоді він матиме юридичну силу!
 
Чесно, не зрозумів питання! Кредитний договір в електронній формі повинен бути підписаний КЕП обома сторонами, тільки тоді він матиме юридичну силу!
правильно
але теоретично це цілком можна зробити, чому ні??!!
и вот берём оригинал кредитного договора в электронной форме, подписанный КЭП обоими сторонами, и идём к нотариусу.
Договор должен быть на флешке? распечатанный? Дальнейшие действия нотариуса какие должны быть, чтобы это "цілком можна було зробити"?
 
правильно

и вот берём оригинал кредитного договора в электронной форме, подписанный КЭП обоими сторонами, и идём к нотариусу.
Договор должен быть на флешке? распечатанный? Дальнейшие действия нотариуса какие должны быть, чтобы это "цілком можна було зробити"?
Відсилаю Вас до свого попереднього посту:
Ви маєте на увазі завірити договір в електронній формі? А що потрібно, щоб завірити звичайний паперовий договір? Я не знавець тонкощів, але в моєму розумінні:
-нотаріус повинен встановити особи сторін договору (перевіривши документи)
-нотаріус повинен перевірити дієздатність сторін договору
-нотаріус повинен перевірити підписи сторін (в т.ч. і КЕП)
-нотаріус повинен зареєструвати договір в своїх реєстрах
-нотаріус повинен завірити договір своїм кваліфікованим електронним підписом та своєю кваліфікованою електронною печаткою
Можливо щось ще, але я думаю це основне!!!
 
Відсилаю Вас до свого попереднього посту:
Вы упомянули понятие "нотаріально завірений кредитний договір в електронній формі", потом предположили, что теоретически такое можно сделать. Мне не понятно, как это можно сделать даже теоретически. Может, Вы это как-то видите по-своему. Поэтому я и спросил, как Вы это видите : )
Даже после принятия 5644 это будет нереально сделать, пока договора не подписываются КЭП.
Начало эпохи подписания кредитных договоров КЭП обеими сторонами положит финиту попыткам людей пропетлять.
Выгодно ли это будет шарагам? Вряд ли.
 
Останнє редагування:
Вы упомянули понятие "нотаріально завірений кредитний договір в електронній формі", потом предположили, что теоретически такое можно сделать. Мне не понятно, как это можно сделать даже теоретически. Может, Вы это как-то видите по-своему. Поэтому я и спросил, как Вы это видите : )
Я ж не нотаріус і як завіряється договір в паперовій формі уявляю туманно! Свої здогадки я виклав вище!
 
Назад
Угорі Унизу