• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрила Договір повністю.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Да я ж не со зла...) Маленький это уже наверное после многократного покрытия того кредита...
Є таке.Дофіга грошей туди в свій час вкинула.д*pa була,думала,банк-це не МФО,церемонитися не стануть.Але слава богу,нарешті розхлебалася з тими собаками.
1 января проверяйте и несите то, что начислят опять.
Ви при своєму розумі взагалі?
 
Вчора я внесла залишок за кредитом по договору Швидка Готівка,гроші повинні зарахуватися на протязі 3 днів.А як мені з них затребувати довідку,що я їм нічого не винна?Це в банк треба їхати чи достатньо зателефонувати на гарячу лінію банку?На даний момент в мене нажаль немає можливості поїхати в банк.
Отряд не заметил потери бойца...
 
Є таке.Дофіга грошей туди в свій час вкинула.д*pa була,думала,банк-це не МФО,церемонитися не стануть.Але слава богу,нарешті розхлебалася з тими собаками.
Ну я ж говорил... С банками ещё проще воевать... Они много чего боятся, у них есть рамки и законы... Именно поэтому они и создали МФО, чтобы бесконтрольно раздавать деньги под бешеные проценты, под которые им запрещено раздавать...
Отряд не заметил потери бойца...
Вот и я о том же... А как же борьба...)
 
Ну я ж говорил... С банками ещё проще воевать... Они много чего боятся, у них есть рамки и законы... Именно поэтому они и создали МФО, чтобы бесконтрольно раздавать деньги под бешеные проценты, под которые им запрещено раздавать...

Вот и я о том же... А как же борьба...)
Ага і всі мфошні цепочки ведуть до двох-трьох банків...
 
Вот и я о том же... А как же борьба...)
В том то и дело. Народ любезно пользуется возможностью решить вопрос, за что другие глотки рвут и судятся, предоставляя им эту возможность. Но суть же вовсе не в том, чтобы банки и шараги точечно подчинялись, так сказать индивидуально, а в комплексе, для всех и на всю страну. А пока каждый вот так решает, они никогда не сдадутся. :pardon:
 
Медкомиссию проходил в марте. Все было нормально. А вы почему спрашиваете?
Рада за вас,шановний.
В том то и дело. Народ любезно пользуется возможностью решить вопрос, за что другие глотки рвут и судятся, предоставляя им эту возможность. Но суть же вовсе не в том, чтобы банки и шараги точечно подчинялись, так сказать индивидуально, а в комплексе, для всех и на всю страну. А пока каждый вот так решает, они никогда не сдадутся. :pardon:
Мені проще було закрити ті 4 сотні залишку,ніж бодатися.Зате тепер договір в особистому кабінеті пропав,слава богу,я нічого не винна.
 
Мені проще було закрити ті 4 сотні залишку,ніж бодатися.Зате тепер договір в особистому кабінеті пропав,слава богу,я нічого не винна.
Тепер можете спокійно готуватися до зустрічі Нового року)))
Чи ще маєте якісь проблеми??
 
В том то и дело. Народ любезно пользуется возможностью решить вопрос, за что другие глотки рвут и судятся, предоставляя им эту возможность. Но суть же вовсе не в том, чтобы банки и шараги точечно подчинялись, так сказать индивидуально, а в комплексе, для всех и на всю страну. А пока каждый вот так решает, они никогда не сдадутся. :pardon:
Полностью согласен... Массовостью уже можно было давно остановить этот бизнес... Если бы все перестали платить и боролись бы с ними, то они бы потеряли смысл в этом бизнесе...
 
Тепер можете спокійно готуватися до зустрічі Нового року)))
Чи ще маєте якісь проблеми??
Та не до нового року особо мені,у близького родича операція скоро?
Тепер можете спокійно готуватися до зустрічі Нового року)))
Чи ще маєте якісь проблеми??
Але намагаюсь триматися заради дитини,не показую йому свого хвилювання
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу