• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрила Таліон через 2 роки і 9 місяців

  • Автор теми Olegovna
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 1K

Olegovna

Форумчанин
Реєстрація
8 Чер 2020
Дописи
358
Реакції
175
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olegovna не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт. Напишу і я свій відгук за Манівео і Таліон. Історія почалася в березні місяці 2020 року, коли я вийшла на просрочку. Маніки спочатку дзвонили трохи мені, потім мамі, і затихли. В червні місяці продали Таліону. Вони трохи мовчали, потім почали дзвонити мені, мамі. А згодом, і всій моїй рідні. Я писала на них скарги в НБУ та кіберполіцію,і вони притихали. А потім взагалі зникли на півтора року. І ось перед Новим Роком, вони мені надіслали смс, що можна закрити по знижці, з тіла 5250, вони мені пропонували закрити за 6400. На той момент, в мене були кошти їх закрити, але тільки за тіло кредиту. Написала їм на пошту, вони мені згодом передзвонили і сказали, що вони згодні закрити за тіло. Вислали мені на електронку гарантійний лист, а потім і довідку про закриття. За весь час «дружби» з ними, мені ні тіло, ні пів тіла не пропонували. Тому, в кого така ж ситуація як і в мене, І є можливість закрити. Спробуйте написати їм на пошту. Але спробуйте домовлятися менше ніж на тіло кредиту. Я вже потім зрозуміла, що аби їм запропонувала 3000грн,вони б теж на це погодилися. Тому бажаю успіхів. Мирного неба над головою❤️
 
Останнє редагування:
Всім привіт. Напишу і я свій відгук за Манівео і Таліон. Історія почалася в березні місяці 2020 року, коли я вийшла на просрочку. Маніки спочатку дзвонили трохи мені, потім мамі, і затихли. В червні місяці продали Таліону. Вони трохи мовчали, потім почали дзвонити мені, мамі. А згодом, і всій моїй рідні. Я писала на них скарги в НБУ, і вони притихали. А потім взагалі зникли на півтора року. І ось перед Новим Роком, вони мені надіслали смс, що можна закрити по знижці, з тіла 5250, вони мені пропонували закрити за 6400. На той момент, в мене буди кошти їх закрити, але тільки за тіло кредиту. Написала їм на пошту, вони мені згодом передзвонили і сказали, що вони згодні закрити за тіло. Вислали мені на електронку гарантійний лист, а потім і довідку про закриття. За весь час «дружби» з ними, мені ні тіло, ні пів тіла не пропонували. Тому, в кого така ж ситуація як і в мене, І є можливість закрити. Спробуйте написати їм на пошту. Але спробуйте домовлятися менше ніж на тіло кредиту. Я вже потім зрозуміла, що аби їм запропонувала 3000грн,вони б теж на це погодилися. Тому бажаю успіхів. Мирного неба над головою❤️
Но в Талионе никто кредит не брал
 
Так, але Маніки теж надіслали листа, що кредит закрито. В особистому кабінеті, кредит закрито, і в УБКІ теж статус кредиту змінився на закритий
А я сняла надпись через суд .
 
Назад
Угорі Унизу