• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрила за півтора тіла

Olka14580

Форумчанин
Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
57
Реакції
63
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olka14580 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мій перший закритий кредит за час війни , сума була невелика 1160, закрила за 1600 , дзвінками не турбували , але стабільно кожного дня присилали на електронну пошту нагадування про сплату. Оплачувала по реквізитам , які прислали на вайбер , гарантійний лист отримала майже відразу.
 
Оплачувала по реквізитам , які прислали на вайбер , гарантійний лист отримала майже відразу.
Теж на Вайбер?
Вони милі звірятка, але переплачувати...
В пропорційності до тіла трохи є...
Але в еквіваленті грошей не так вже й багато з урахуванням їхньої "чемності".
Якби всі сараї вели себе так, то думаю що профіту мали б в рази більше... проте вони ж "легких шляхів" не шукають ))
 
2000 тоже сейчас не весть какие деньги. Можно было бы и премию сверху им навалить за хорошее поведение.
 
Теж на Вайбер?

В пропорційності до тіла трохи є...
Але в еквіваленті грошей не так вже й багато з урахуванням їхньої "чемності".
Якби всі сараї вели себе так, то думаю що профіту мали б в рази більше... проте вони ж "легких шляхів" не шукають ))
Ні, гарантійний лист отримала на електрону пошту
 
Мій перший закритий кредит за час війни , сума була невелика 1160, закрила за 1600 , дзвінками не турбували , але стабільно кожного дня присилали на електронну пошту нагадування про сплату. Оплачувала по реквізитам , які прислали на вайбер , гарантійний лист отримала майже відразу.
Закрив під час війни за 75% тіла кредиту... Брав 4000, оплатив 3000
 
Назад
Угорі Унизу