• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрила за тіло кредит в Авіра. Пропозиції від МФО

  • Автор теми Mira33
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 4K
Ну в мене тільки третій день
Можливо потім почнуть
А які були погрози?і кого знайшли?
Ні до кого не дзвонила. Назвала брата старшого, який зараз в зоні бойових дій і батька покійного. Вже 5-ий рік як він поза зоною досяжності.
 
А ви не закрила там кредит?і як довго вас доставали?
Ні, я там ще не закривала. Завтра день оплати. Була прострочка 4 дні, то такі претензії були. І що батькові будуть дзвонити, і брату. І всій вулиці. Ну просто капець. Агресивно дуже. Хоча до цього дівчина спілкувалась нормально
 
Ні, я там ще не закривала. Завтра день оплати. Була прострочка 4 дні, то такі претензії були. І що батькові будуть дзвонити, і брату. І всій вулиці. Ну просто капець. Агресивно дуже. Хоча до цього дівчина спілкувалась нормально
Так ви авіру подовжили ?
 
А батькам не телефонували!?
В мене тільки мама жива, то я їй сказала що маю кредити, та вона незнайомі номера не піднімає телефон, бо в мене їх 25 штук, почався ад з усіх мфо дзвонять, кажу що шукаю кошти зачекайте.
 
В мене тільки мама жива, то я їй сказала що маю кредити, та вона незнайомі номера не піднімає телефон, бо в мене їх 25 штук, почався ад з усіх мфо дзвонять, кажу що шукаю кошти зачекайте.
А кому ще дзвонили ?сусіди ,колегам ?
 
Мені з авіри погрожують соц працівниками бо я в декреті ще
 
Мені з авіри погрожують соц працівниками бо я в декреті ще
Ого! Мені лише погрожували блокуванням рахунків))). Не звертайте уваги. І менше розповідайте про себе їм. І оточення попередьте
 
Назад
Угорі Унизу