• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрила за тіло кредит в Авіра. Пропозиції від МФО

  • Автор теми Mira33
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 4K
Ого! Мені лише погрожували блокуванням рахунків))). Не звертайте уваги. І менше розповідайте про себе їм. І оточення попередьте
Блокуванням рахунків це було в перший день просрочки. На другий день соц працівниками. А сьогодні вже 5 день. Та думаю що буде далі
 
Блокуванням рахунків це було в перший день просрочки. На другий день соц працівниками. А сьогодні вже 5 день. Та думаю що буде далі
Чим більше будете спілкуватися, тим більше будуть морально давити
 
Блокуванням рахунків це було в перший день просрочки. На другий день соц працівниками. А сьогодні вже 5 день. Та думаю що буде далі
Майно заберуть на сьомий,на десятий кота..
То мені як з ними взагалі не спілкуватися?
ВзагалІ!!!
 
Ну сказали так як я не працюю то пришлют щоб перевірили як я живу
Мені кожна друга кантора таке говорила коли з ними спілкувалися. Яке відношення ці мфчмошки мають до Вашої дитини, до умов її проживання? Хтось тут може казати, що гроші витрачаються на погашення боргів, але де докази прямі що дитина чогось не отримує, погано забезпечена? Харчується дитина нормально, одяг, взуття, ліки, іграшки і все, що потрібно для дитини є? Соцзахист на це дивиться, а не на кредити. Досить боятися їхньої балаканини. Хай сходять краще до психіатра, а то виставили себе вершителями долі людей!
Краще не спілкуйтеся з ними і все. А то понарозказують Вам. Вони знайшли вільні вуха і раді вливати своє г...о. А Ви вірите
 
В мене тільки мама жива, то я їй сказала що маю кредити, та вона незнайомі номера не піднімає телефон, бо в мене їх 25 штук, почався ад з усіх мфо дзвонять, кажу що шукаю кошти зачекайте.

Як я Вас розумію,в мене цей ад тільки починається,так само багато мфо і поки я їх розгребу то постарію на пару років...
 
Назад
Угорі Унизу