• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Закрити Кредит під час війни

  • Автор теми Juli_Borg
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 1K

Juli_Borg

Форумчанин
Реєстрація
28 Бер 2023
Дописи
64
Реакції
8
Бали
133
UAH
0.50
Ваш пол
Женский
Juli_Borg не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім дня!)Скажіть хто закривав Мілоан/Тенго,взяті під час війни?Вони погоджуються на тіло?або рестрцктуризацію на тіло?саме на кредити які взяті у війну.Через який час вони йдуть на поступки?
 
Во время военного положения, хотят тело +хотелки а это ±25% (это если хотите реструктуризацию). Если хотите за тело, будьте готовы оплатить сразу всю сумму тела. Можете сами предложить им оплатить тело, письмо исключительно только на электронную почту
 
В мене на тіло не йшли коли писала , смс пропозиції за тіло не було , продали Кредит Капітал через чотири місяці не чекала такого повороту, чекала пропозицій
 
В мене на тіло не йшли коли писала , смс пропозиції за тіло не було , продали Кредит Капітал через чотири місяці не чекала такого повороту, чекала пропозицій
І що? Кредит Капітал попросить тіло. Будьте готові до цього. Я в них багато закрила за тіло і меньше ніж тіло.
 
Коли вони перестають телефонувати по 50 разів на день?:wacko:
хоч і стоїть блокатор дзвінків, але все одно напрягає
 
Коли вони перестають телефонувати по 50 разів на день?:wacko:
хоч і стоїть блокатор дзвінків, але все одно напрягає
І по 200 на день було. Через 2 місяці вглохли. через три продали
 
на який строк прострочки можна писати нарахунок олати тіла чи реструктуризації. І якщо вони наприклад прочитають, то не подумають вони що в мене є гроші і не почнуть требувати ще більше і все сразу
 
на який строк прострочки можна писати нарахунок олати тіла чи реструктуризації. І якщо вони наприклад прочитають, то не подумають вони що в мене є гроші і не почнуть требувати ще більше і все сразу
На ранніх стадіях ніхто на поступки не йде. Через пару,трійку років напишите, якщо не відпаде бажання платити
 
Назад
Угорі Унизу