• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ccloan не хоче давать гарантійку та мінять суму в кабінеті, бреше мені по телефону коза з цього мфо що я одна вимагаю гарантійку всі тіпа так платять їм без гарантійки, я їм не вірю жодному слову, мабуть хочуть кинути? Хто уже закрив їх у військовий стан підскажіть будь ласка я дійсно одна у них щось вимагаю?
 
Ccloan не хоче давать гарантійку та мінять суму в кабінеті, бреше мені по телефону коза з цього мфо що я одна вимагаю гарантійку всі тіпа так платять їм без гарантійки, я їм не вірю жодному слову, мабуть хочуть кинути? Хто уже закрив їх у військовий стан підскажіть будь ласка я дійсно одна у них щось вимагаю?
Що пропонують?
 
Ccloan не хоче давать гарантійку та мінять суму в кабінеті, бреше мені по телефону коза з цього мфо що я одна вимагаю гарантійку всі тіпа так платять їм без гарантійки, я їм не вірю жодному слову, мабуть хочуть кинути? Хто уже закрив їх у військовий стан підскажіть будь ласка я дійсно одна у них щось вимагаю?
Мені дали гарантійний лист , у війсковий стан, без гарантійний не платіть
 
Мені дали гарантійний лист , у війсковий стан, без гарантійний не платіть
Я так і думала що іншим людям дають гарантійку дуже дякую за відповідь
Мені запропонували тіло закрити , і дали гарантійний лист
А як давно Ви це робили?
 
Я закривала по акції за тіло і 2000 зверху, без гарантійки
Тільки оплатила, зразу автоматично списали. На наступний день скачала довідку про закриття
 
Мені пропонують тіло, гарантійний лист вимагати перед оплатою? Електронний, чи живий? Я зараз в евакуації, за пропискою не живу
 
Ось шо прислали: "Доброго дня. СС Лоун.
Ваша позика не оплачена, є ймовірність того що ваша справа буде передана до іншої організації. Я завтра маю проінформувати ваші додаткові контакти про те, що до них буду телефонувати для актуалізації даних та повідомити що їх контакти також будуть передані.

Готові закрити вашу позику зі знижкою?" Пропонують тіло, вимагати гарантійний лист? В особистому кабінеті повинні змінити сумму? Підкажіть будь ласка
 
Ось шо прислали: "Доброго дня. СС Лоун.
Ваша позика не оплачена, є ймовірність того що ваша справа буде передана до іншої організації. Я завтра маю проінформувати ваші додаткові контакти про те, що до них буду телефонувати для актуалізації даних та повідомити що їх контакти також будуть передані.

Готові закрити вашу позику зі знижкою?" Пропонують тіло, вимагати гарантійний лист? В особистому кабінеті повинні змінити сумму? Підкажіть будь ласка
Так, вимагайте гарантійку.
 
Ось шо прислали: "Доброго дня. СС Лоун.
Ваша позика не оплачена, є ймовірність того що ваша справа буде передана до іншої організації. Я завтра маю проінформувати ваші додаткові контакти про те, що до них буду телефонувати для актуалізації даних та повідомити що їх контакти також будуть передані.

Готові закрити вашу позику зі знижкою?" Пропонують тіло, вимагати гарантійний лист? В особистому кабінеті повинні змінити сумму? Підкажіть будь ласка
Передадуть фінфорсу... ті ж яйця тільки в профіль.
Маєте бажання і можливість закрити за тіло - диктуйте свої умови або ж шліть лісом
От і все.
 
Бажання маю, можливості нема
То сенс вам щось від них "вимагати" чи взагалі спілкуватись?
Їм не "задушевні розмови" потрібні а кошти.
Будуть можливості - тоді і будете щось планувати.
 
Назад
Угорі Унизу