• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

УкрПозика Закриття кредиту у військовий стан

  • Автор теми innab
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 4K
В мене просрочка десь з жовтня, тіло було 2700. В грудні пропонували розбити платежі по реструктиризаціі, а сьогодні написали на вайбер що можна закрити через тіло або знову ж таки реструктиризація. Не переживайте! Давно у Вас просрочка?
У військовий стан тіло велике 15500
 
MyCredit просрочка десь 15 днів 6000 тис. тіло
MoneyVeo просрочка 4 дня 9535 тис. тіло
Хто коли запропонує за тіло?
 
Поняв, дякую) а коли підключать функцію "Звонок до родича/знайомого?"
Могут начать звонить в любой момент, но, как правило, первые недели 2-4 звонят должнику, изредка знакомым. Но у меня, например, мало кого нашли, но у меня и круг общения маленький. Особо от этого не страдал. Вы же не оставляли в контактных настоящие контакты?)
 
Могут начать звонить в любой момент, но, как правило, первые недели 2-4 звонят должнику, изредка знакомым. Но у меня, например, мало кого нашли, но у меня и круг общения маленький. Особо от этого не страдал. Вы же не оставляли в контактных настоящие контакты?)
я вообще никакие контакты кроме своих никогда не оставлял, MyCredit могут впринципе найти знакомых ибо я думаю что нажимал скоринг (протупил и был не в теме), CreditPlus и MoneyVeo вообще никаких контактов не давал
 
Сьогодні писала в чат Укрпозиці, пропонувала закрити за тіло (1900 грн). Не погоджуються, ну їхні проблеми, значить нічого не буде))
 
предлогают закрыть за тело ,гривны есть !Подскажите как правильно сейчас в наше время поступить ?
Сьогодні писала в чат Укрпозиці, пропонувала закрити за тіло (1900 грн). Не погоджуються, ну їхні проблеми, значить нічого не буде))
у меня 21300 и хочу закрыть они согласны,а твои тонна девятсот , это смех смехом!Удачи Вам
 
предлогают закрыть за тело ,гривны есть !Подскажите как правильно сейчас в наше время поступить ?

у меня 21300 и хочу закрыть они согласны,а твои тонна девятсот , это смех смехом!Удачи Вам
якщо маєте можливість та бажання, то тоді закривайте
 
якщо маєте можливість та бажання, то тоді закривайте
Оплатил сегодня,подруга сказала что передала куда то там по списанию и на этом ее рабочий день видать закончился в 17-00, посмотрим что будет завтра
 
я мав у них кредит, який вже 1,5 був у протермінуванні, у квітні поділив на 7 частин за тіло+ трохи відостків.
цього місяця так само зробив з дінеро, правда там тіло менше було та розділено на 5 частин
 
Сьогодні звонила якась...з укрпозики, чому так мало сплатили вчора, це кредит сина, сумма розбита була на 6 місяців, але сплати співпали з війною, тому не платили, зараз сумма до сплати десь небогато більша 1т , розбита на 3 платежі, але вона наполягала на сплаті, бо подадуть до суду, сказала ще буде дзвонити...
 
я мав у них кредит, який вже 1,5 був у протермінуванні, у квітні поділив на 7 частин за тіло+ трохи відостків.
цього місяця так само зробив з дінеро, правда там тіло менше було та розділено на 5 частин
А скажіть будь ласка яке у вас було тіло?теж прислали лист що закриють за тіло,але в мене і дінеро у укр позика 23000+11500 цікаво хоч підуть на 6-10 місяців,чи це шось нереально
 
А скажіть будь ласка яке у вас було тіло?теж прислали лист що закриють за тіло,але в мене і дінеро у укр позика 23000+11500 цікаво хоч підуть на 6-10 місяців,чи це шось нереально
напишить їм, щоб розбили на частини, яку суму ви можете платити кожного місяця, думаю повинні підти на це
 
напишить їм, щоб розбили на частини, яку суму ви можете платити кожного місяця, думаю повинні підти на це
В листі є номер,все думаю набрати,написали до 25 березня є така можливість)А то дивлюсь пишуть що вони і в суд подають😢
 
Назад
Угорі Унизу