• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закриття кредиту за пів тіла

NataM

Форумчанин
Реєстрація
21 Лют 2022
Дописи
53
Реакції
29
Бали
878
UAH
8.50
Ваш пол
Женский
NataM не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшло смс закриють кредит за 50% тіла.Активувати послугу через вайбер або телеграм .Акція 3 дні ,Як думаєте,варто чи не звертати уваги?
 
Прийшло смс закриють кредит за 50% тіла.Активувати послугу через вайбер або телеграм .Акція 3 дні ,Як думаєте,варто чи не звертати уваги?
Ну я в них закривала за тіло з гарантійним і з зміною суми в особ кабінеті, так що якщо є кошти то можна і закрить
 
Прийшло смс закриють кредит за 50% тіла.Активувати послугу через вайбер або телеграм .Акція 3 дні ,Як думаєте,варто чи не звертати уваги?
Чому би не спробувати якщо хочете закрити. Тільки вимагайте гарантійний лист
 
Прийшло смс закриють кредит за 50% тіла.Активувати послугу через вайбер або телеграм .Акція 3 дні ,Як думаєте,варто чи не звертати уваги?
Після активації акції в телеграмі ваш гарантійний лист буде у розділі ваші документи.Чи вірити їм і що змінюється якщо я погоджусь на активацію акції?
Чому би не спробувати якщо хочете закрити. Тільки вимагайте гарантійний лист
Після активації акції в телеграмі ваш гарантійний лист буде у розділі ваші документи.Чи вірити їм і що змінюється якщо я погоджусь на активацію акції?
 
Останнє редагування:
Після активації акції в телеграмі ваш гарантійний лист буде у розділі ваші документи.Чи вірити їм і що змінюється якщо я погоджусь на активацію акції?

Після активації акції в телеграмі ваш гарантійний лист буде у розділі ваші документи.Чи вірити їм і що змінюється якщо я погоджусь на активацію акції?
А де той розділ? Гарантійка мала би бути паперова з мокрими печатками, на крайній випадок надіслана з офіційної електронної адреси контори
 
А де той розділ? Гарантійка мала би бути паперова з мокрими печатками, на крайній випадок надіслана з офіційної електронної адреси контори
На мою вимогу на електронну пошту прислали з печаткою і підписом.Дивився юрист.Оплатила.Борг в кабінеті списаний.
 
На мою вимогу на електронну пошту прислали з печаткою і підписом.Дивився юрист.Оплатила.Борг в кабінеті списаний.
На електронну пошту прислали Довідку про закриття
 
На електронну пошту прислали Довідку про закриття
Запитаю уже цитуючи:
1. Гарантійна або додаткова угода є? Якщо є скиньте цікаво )
2. Хто платить податок на дохід ви чи вони?
ПС: писав не відповіли
 
настанет ли то время когда будут предлагать 10% от тела , а мы все же пока будем думать стоит ли ...или , закроем кредит за 2 бутерброда с маслом , можно 4 пачки мивины
 
Прийшло смс закриють кредит за 50% тіла.Активувати послугу через вайбер або телеграм .Акція 3 дні ,Як думаєте,варто чи не звертати уваги?
Через який час протермінування запропонували за пів тіла?
 
Назад
Угорі Унизу