• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрыл шарагу

Реєстрація
6 Лют 2022
Дописи
114
Реакції
94
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Двохгривневий вимагач не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вчера написал им тип мол либо тело+1000 грн и гарантийка, либо идите вслед за русским кораблем. Скинули гарантийку на электронную почту, изменили сумму в лк, оплатил. Попросил забанить акк навсегда. На одну шарагу меньше.
 
Вчера написал им тип мол либо тело+1000 грн и гарантийка, либо идите вслед за русским кораблем. Скинули гарантийку на электронную почту, изменили сумму в лк, оплатил. Попросил забанить акк навсегда. На одну шарагу меньше.
то самое хочу с ними на днях сделать, но только за тело. а у Вас большое тело?
 
Вчера написал им тип мол либо тело+1000 грн и гарантийка, либо идите вслед за русским кораблем. Скинули гарантийку на электронную почту, изменили сумму в лк, оплатил. Попросил забанить акк навсегда. На одну шарагу меньше.
Сколько ви брали???у меня с ними конечно туго дело
 
Вчера написал им тип мол либо тело+1000 грн и гарантийка, либо идите вслед за русским кораблем. Скинули гарантийку на электронную почту, изменили сумму в лк, оплатил. Попросил забанить акк навсегда. На одну шарагу меньше.
Краще би на армію віддав, ніж цим ...
 
Питушочик,
В мене просто слів немає від вашої "свідомості"
 
Питушочик,
В мене просто слів немає від вашої "свідомості"
Так он же на "информационном фронте"- всех информирует, что война войной, а кредиты оплатить нужно в первую очередь. Такого клиента мфо с огня должны коллективно на руках вынести.
 
Так он же на "информационном фронте"- всех информирует, что война войной, а кредиты оплатить нужно в первую очередь. Такого клиента мфо с огня должны коллективно на руках вынести.
Невже ще їм мівінку видають?
Це ж тепер такий дефіцит.
Ми ж не знали, що інформатори самі круті, скільки мівінки в схованках ховають.
 
Я за телефон только плачу. ?
Я взагалі за кредити не думаю.Іжа.Комуналка невелика,то оплатила.А так ні про які кредити мови не йде.Тут хоч би зглузду не поіхати,а тут ще за це думати.Я нічого не должна.
 
Вчера написал им тип мол либо тело+1000 грн и гарантийка, либо идите вслед за русским кораблем. Скинули гарантийку на электронную почту, изменили сумму в лк, оплатил. Попросил забанить акк навсегда. На одну шарагу меньше.
Хм.. Действительно пир во время чумы.Денег вам девать некуда наверное?....Во время войны лучше б на продукты отложить.
 
Думаю що це вкид від аліків. На даний момент більш менш тихо лише на Заході України, де більше 90 % населення говорять українською,а автор пише чітко російською без помилок. Не хочу робити флуд щодо мовного питання та задуматись варто.
 
Назад
Угорі Унизу