• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрыла диджи финанс за тело кредита

Со звонилками у меня приговор короткий, либо в даль пусть идут, чаще не общаюсь. По почте писала им, ранее уже закрывала ща тело до 22 года, а сейчас никакую не хотят ща тело. Переписывалась с почте
Значит просто дело времени. Согласятся.
 
в мене вони також були вперлись - один кредит з Форзи у них закрила за 2,5 роки спокійно за тіло, а по АлексКредиту хотіли майже 3 тіла - або подання напису

платити 30К мені не було ні бажання, ні можливості - тому пару місяців з ними взагалі не спілкувалась - закривала інші контори
але написала ще раз листа і попала на відносно нормального спеціаліста - домовились про закриття за тіло на моїх умовах вже в 23 році
тому наберіться терпіння, це в їх інтересах піти вам на поступки)
 
Значит просто дело времени. Согласятся.
Скажите, возник такой вопрос, когда присылали договора, тело было как и должны по факту? До этого у них закрыла, тела кредитов соответствовали фактическим, сейчас по оставшимся у них кредитам, тела с процентами, а они говорят что это тело и отнимая действующую акцию, получается, что оплата за тело, а никак меньше тело согласно акции. Тупо пишут на тело+%, что это тело, каламбур получается
 
То письмо с которого эффект, я врядли найду. У меня просто большая переписка со всеми кредиторами и этих всех писем кучи. Но я напишу вам в личку, что я им написала.
Можете також написати що ви їм писали, що змогли закрити за тіло кредиту?
 
Погодили закриття за тіло, розбили на 2 місяці
Розумію, що це навряд чи якось системно працює, але спитаю.
Через який період після викупу і хто був первинним кредитором?
Ок, написав на пошту, буду чекати)
Бо раніше я їм писав, але вони просили саме 2 тіла(щедрі, не інакше).
 
Розумію, що це навряд чи якось системно працює, але спитаю.
Через який період після викупу і хто був первинним кредитором?
Син брав у "Верони"в серпні 2020, коли викупили ,не памятаю, треба кредитну історію його дивитися
 
по электронной почте и по вайберу в чате. Не звонила и трубки не брала (только иногда). Разговаривать с мфо по телефону очень утомительно, пока они перечислят все суммы,,проценты, и т.д., и каждый раз они говорят по шаблону. А по почте хотя бы можно написать свои просьбы, и спокойно ждать ответ. Если ответ не понравится, то можно просто отморозиться. По вайберу также.
В данном случае по вайберу попался менеджер не очень...уперся. поэтому я стала писать на эл.адреса, которые нашла. И уже оттуда был продуктивный диалог и решение.

На форуме просто читала, что они не кидают. Вроде у всех все закрывалось благополучно. Поэтому и доверилась)
Цікавить чи комусь окрім вас телефонували і писали? Чи лише вам? Цікаво як поводять себе, бо тут клай продав їм, хочуть 13.000 на 2 платежі розбити але така акція🤣 лише до 25.04 діє, писала на електронну адресу, не ведуться за тіло
 
Цікавить чи комусь окрім вас телефонували і писали? Чи лише вам? Цікаво як поводять себе, бо тут клай продав їм, хочуть 13.000 на 2 платежі розбити але така акція🤣 лише до 25.04 діє, писала на електронну адресу, не ведуться за тіло
Місяць закривають, хочуть заробити наостанок
 
Питання- хтось замовляв у них довідку про закриття за 100 грн, вони її укрпоштою надсилають?бо 300 грн за три довідки не дуже хочется платити, якщо вони на електронку потім надішлють
 
Питання- хтось замовляв у них довідку про закриття за 100 грн, вони її укрпоштою надсилають?бо 300 грн за три довідки не дуже хочется платити, якщо вони на електронку потім надішлють
 
Назад
Угорі Унизу