• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрыть кредит за тело

  • Автор теми innab
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 3K

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит?
 
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит?
Та они, мне сегодня "мега" акцию прислали. Погаси кредит +50% их проценты. 2800 кредит и 5800 процентов насчитали. Чудные
 
А гарантійку прислали вам?
А вы собираетесь закрывать или закрыли? Вот думаю смотря на их гарантийный лист
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит?
Добрый день, а вы закрыли их? Как выглядит гарантийный лист?
 
А вы собираетесь закрывать или закрыли? Вот думаю смотря на их гарантийный лист

Добрый день, а вы закрыли их? Как выглядит гарантийный лист?
Я буду їх закривати в неділю.Гарантійку прислали сьогодні,дали час до 27.05
 
Мені Прімоколект пропонує закрити менше ніж за тіло кредит по "zecredit". Я планую закривати. Як правильно має виглядати процедура закриття, щоб не викинути гроші "на вітер"?
 
Мені Прімоколект пропонує закрити менше ніж за тіло кредит по "zecredit". Я планую закривати. Як правильно має виглядати процедура закриття, щоб не викинути гроші "на вітер"?
вам мають відправити гарантійного листа. бажано укрпоштою. в гарантійці має бути дата до якої оплатити, сумма до оплати, також інформація про те, що після оплати з такими параметрами ваш борг буде повністю закритий. і раз це калконтора то ще й хай нададуть нормальні документи переуступки боргу
 
вам мають відправити гарантійного листа. бажано укрпоштою. в гарантійці має бути дата до якої оплатити, сумма до оплати, також інформація про те, що після оплати з такими параметрами ваш борг буде повністю закритий. і раз це калконтора то ще й хай нададуть нормальні документи переуступки боргу
дуже дякую, а як розібратися чи "нормальні документи переуступки боргу"? Якими вони мають бути?
 
дуже дякую, а як розібратися чи "нормальні документи переуступки боргу"? Якими вони мають бути?
от тут я боюсь якусь фігню порадити, тому краще в юриста на форумі запитати про те, як має виглядати правильний договір. або хтось з форумчан, які закривали в калконторах, підкаже :yes2:
 
Я сьогодні закрила за півтіла. Брала 12 тисяч. Просрочка в мене там найдовша. Нарахували з відсотками більше 30 тисяч. Вчора працівник написав, що готові закрити за півтіла. В кабінеті змінили суму, я заплатила. Кредит погашений. Ще мінус одна клята шарага.
 
тоже предложили сегодня закрыть за 75% от тела и дали время. Планирую закрыть ) это приятно)
Правда и останется не мало говна ещё "рукалоб"
 
тоже предложили сегодня закрыть за 75% от тела и дали время. Планирую закрыть ) это приятно)
Правда и останется не мало говна ещё "рукалоб"
Ви по телефону з ними говорили чи прислали смс?
 
Ви по телефону з ними говорили чи прислали смс?
Я в минулому місяці їх закрила менше ніж за тіло. Прислали мамі на телефон пропозицію, вона мені передала інформацію. Я їм подзвонила, вони змінили суму у кабінеті. Тіло було 4000, закрила за 2970.
 
Я в минулому місяці їх закрила менше ніж за тіло. Прислали мамі на телефон пропозицію, вона мені передала інформацію. Я їм подзвонила, вони змінили суму у кабінеті. Тіло було 4000, закрила за 2970.
Який термін просрочки був?
 
Який термін просрочки був?
Ох і тему підняли:)

А взагалі, теж цікаво.
Є випадки, коли за 30% тіла закривають.
Сьогодні вирішив в ЛК зекредіт зайти і це було помилкою - відразу смс, дзвінки додаткові.
Поки що почекаю ще, напевно.
 
Назад
Угорі Унизу