• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрыть счет в ТАСКОМБАНК находясь за границей

  • Автор теми mamasiia
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 624

mamasiia

Форумчанин
Реєстрація
3 Вер 2020
Дописи
66
Реакції
72
Бали
1,790
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
mamasiia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Как закрыть счет в этом « прекрасном» банке , если я не в стране? Они отказываются закрывать его через службу поддержки ( нахуа она тогда вообще нужна?)
 
Как закрыть счет в этом « прекрасном» банке , если я не в стране? Они отказываются закрывать его через службу поддержки ( нахуа она тогда вообще нужна?)
Буває таке. Я думаю, що можна написати звернення з електронним підписом та відправити електронкою на офіційну електронну адресу. Але на рахунку має бути рівно 0, щоб не було до чого доколупатись.
 
Буває таке. Я думаю, що можна написати звернення з електронним підписом та відправити електронкою на офіційну електронну адресу. Але на рахунку має бути рівно 0, щоб не було до чого доколупатись.
в заяві можна вказати інший рахунок, для перерахування залишку
 
Буває таке. Я думаю, що можна написати звернення з електронним підписом та відправити електронкою на офіційну електронну адресу. Але на рахунку має бути рівно 0, щоб не було до чого доколупатись.
так, що таке електронний ключ я знаю, а де взяти той підпис?
в мене там може гривня лишня, але ладно, подарую, бо ж бідкаються банки )
 
так, що таке електронний ключ я знаю, а де взяти той підпис?
в мене там може гривня лишня, але ладно, подарую, бо ж бідкаються банки )
Подарувати може не вийти. Не захочуть приймати. Переказ на благодійність можуть зробити з комісією.
Їм треба Вас тримати.

Підпис можна отримати в Приват24. Або в ЦНАПі. Другий варіант відпадає, бо Ви за кордоном.
 
Подарувати може не вийти. Не захочуть приймати. Переказ на благодійність можуть зробити з комісією.
Їм треба Вас тримати.

Підпис можна отримати в Приват24. Або в ЦНАПі. Другий варіант відпадає, бо Ви за кордоном.
ааааа….я поняла шо це, в мене таке є.
спробую такий варіант , бо нашо мені оцей потім головняк
 
Назад
Угорі Унизу