• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрытие МФО и банковских кредитов. Война. Личный опыт

  • Автор теми Johny
  • Дата початку
  • Відповіді 39
  • Перегляди 5K
Ну я экономно живу, до войны жил не сильно лучше, чем в военное время. Долгов много, поэтому особо себе не оставляю денег. Только на самое необходимое.

Мне сейчас за тело предлагает Alex Credit, Credit7 предлагает списание почти всех процентов, и eGroshi стали согласны на тело.
Кредит 7 не маю.Алекси покошмарили,Є-гроші тако ж....За майже рік наших з ними співвідношень багато тіл їм віддала.Пропонували і за тіло і менше і більше,але до цього змінили моє життя на 180 градусів
 
ну у них тяжко за тіло домовитись, тому можна закрити їх, якщо гроші будуть на це
Та думаю закрыть, если в этом месяце будет возможность позакрывать что-то. Должна быть, а там кто знает )
 
Кредит 7 не маю.Алекси покошмарили,Є-гроші тако ж....За майже рік наших з ними співвідношень багато тіл їм віддала.Пропонували і за тіло і менше і більше,але до цього змінили моє життя на 180 градусів
Мои кредиты начали закрываться в тот момент, когда я перестал всем платить, ни пролонгации, ни-че-го. Просто не было возможности в один момент. А сейчас вот заработок вернулся, с учётом войны, легко договариваться с кредиторами, гасить задолженности. Стараюсь использовать этот момент...
 
Закрыл 11, ещё 11 есть, но сумма во второй части долгов существеннее )

MONEYVEO (Талион Плюс)
FORZA
Alex
kachay
БЫСТРО ЗАЙМ
SOS
Credit7
eGroshi
Традиция

Monobank
IZI

Здравствуйте! А как с Талионом дело продвигается? Потому что я им сам позвонил узнать детали - они мне назвали сумму кредита и сказали "будут вопросы - обращайтесь". А потом они полтора месяца меня не трогали, только 2 СМС написали. Но позвонили моей девушке узнать, где я нахожусь. Хотя я от них и не прячусь, всегда по возможности поднимаю трубку.
 
А можна якось з вами зв'язатись спитати декілька питань, порад?
Просто маю кредити 9000 (MyCredit) + 10000(MoneyVeo) + 7000 (CreditPlus)
А я бачу як ви їх закриваєте ще й просто тіло оплачуєте, то хотів би спитати поради і т.д
 
А можна якось з вами зв'язатись спитати декілька питань, порад?
Просто маю кредити 9000 (MyCredit) + 10000(MoneyVeo) + 7000 (CreditPlus)
А я бачу як ви їх закриваєте ще й просто тіло оплачуєте, то хотів би спитати поради і т.д
Не контактуйте з ними, збирайте гроші. Запропонують за тіло, закривайте. Які ще тут поради. Діємо ми тут всі майже однаково.
 
А можна якось з вами зв'язатись спитати декілька питань, порад?
Просто маю кредити 9000 (MyCredit) + 10000(MoneyVeo) + 7000 (CreditPlus)
А я бачу як ви їх закриваєте ще й просто тіло оплачуєте, то хотів би спитати поради і т.д
Вам здесь правильно написали. Собирайте деньги и ждите предложений от них. Периодически они их делают. Либо можете сами пробовать контактировать, если просрочка большая, и есть деньги на руках, чтобы в тот же день заплатить. Главное не чувствовать себя "жертвой", когда сами идёте на контакт, а то заклюют )
 
А можна якось з вами зв'язатись спитати декілька питань, порад?
Просто маю кредити 9000 (MyCredit) + 10000(MoneyVeo) + 7000 (CreditPlus)
А я бачу як ви їх закриваєте ще й просто тіло оплачуєте, то хотів би спитати поради і т.д
майкредит за тело предложит, кредитплюс тоже, талион от манивео может и за полтела предложить
 
майкредит за тело предложит, кредитплюс тоже, талион от манивео может и за полтела предложить
Мені і майкредит за пів тіла пропонують, без пролонгації зовсім. Але поки нічим, почекають.
 
Зрозумів, тобто чекати не пролонговувати і ігнорувати до моменту поки не предложать за тіло або навіть менше
А кому саме можуть звонити з родичів/знайомих щоб я міг попередити?
Доречі я ФОПа оформляю, це проблема?
Як моніторити щоб ІП не пропустити случайно (я бачив багато хтось про реєстри пише якісь?)
І останнє питання чому вони пропонують за тіло або навіть і менше закрити кредити з часом?
 
Останнє редагування:
Зрозумів, тобто чекати не пролонговувати і ігнорувати до моменту поки не предложать за тіло або навіть менше
А кому саме можуть звонити з родичів/знайомих щоб я міг попередити?
Доречі я ФОПа оформляю, це проблема?
Дзвонити можуть кого знайдуть із вашого оточення. Так, просто чекайте. Не ведіться на їх погрози, все одно рано чи пізно будуть просити хоть щось
 
Зрозумів, тобто чекати не пролонговувати і ігнорувати до моменту поки не предложать за тіло або навіть менше
А кому саме можуть звонити з родичів/знайомих щоб я міг попередити?
Доречі я ФОПа оформляю, це проблема?
тим, кому ви скидали гроші через приват, однофамільцям і тим, з кими прописані по одній адресі

ФОП зараз не проблема, працюйте на здоров'я))
 
йой а я в гуртожитку прописаний хехе)
та тоді можна найговірливішій сусідці по-секрету розповісти про новий вид аферистів і раптом комусь подзвонять то всі подумають що то якась афера. ну або не казати та й по всьому. а от батькам точно дзвонитимуть
 
та тоді можна найговірливішій сусідці по-секрету розповісти про новий вид аферистів і раптом комусь подзвонять то всі подумають що то якась афера. ну або не казати та й по всьому. а от батькам точно дзвонитимуть
бляха, а чо рідним казать? просто вони же за мене уже закривали кредити, а тепер я набрався знову, але вже й смілості і вирішив сам цю фігню вже розрулити шоб без них, бо це буде вічно так...
 
бляха, а чо рідним казать? просто вони же за мене закривали кредити, а тепер я набрався знову, але вже й смілості і вирішив сам цю фігню вже розрулити шоб без них, бо це буде вічно так...
правду і тільки правду. ну і поговорита з ними по-людськи, що ви вже вилізли з-за маминої спідниці і самі набрались проблем і самі вирішите. бо їх закриття ваших кредитів - ведмежа послуга. і так і будете набиратись кредитів по третіх і п'ятих колах поки самі не вигребите

буде скандал? звичайно, але ж не приб'ють
 
правду і тільки правду. ну і поговорита з ними по-людськи, що ви вже вилізли з-за маминої спідниці і самі набрались проблем і самі вирішите. бо їх закриття ваших кредитів - ведмежа послуга. і так і будете набиратись кредитів по третіх і п'ятих колах поки самі не вигребите

буде скандал? звичайно, але ж не приб'ють
Та да, краще сказати правду задовбало вже брехати тільки гірше стає
 
Назад
Угорі Унизу