• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Залили сусіди зверху. Що робити???

  • Автор теми Yanulya
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 540

Yanulya

Форумчанин
Реєстрація
26 Тра 2019
Дописи
629
Реакції
571
Бали
3,755
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Yanulya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора всім!

Така ситуація у мене: десь с півроку назад стало чутно звук капання води в туалеті. Стіни і все інше залишались сухими. Почали обходити сусідів зверху і знизу. Знизу нікого немає. Зрозуміли, що вода капає зверху десь поза квартирою. Сусід зверху спочатку навіть до квартири не пускав, але прийшов сантехнік з ЖЕКу і з ним ми потрапили до його квартири. Звісно потрібно було надати доступ до комунікацій, але він відмовив. А вода продовжує капати і на стінах у підʼїзді плями ростуть. Ще кілька разів ми спробували вирішити цю проблему із сусідом.
Кілька днів тому нарешті він надав доступ до труби, приїхала ремонтна бригада, щось почали робити, але зварювальник один на кілька бригад. В трубі залишились дирка, ремонтники поїхали. Стояк холодної води у підвалі начебто перекрили (хоча зараз я вже ні в чому не впевнена). Увечері сусід поліз до цієї руби в своєму туалеті, мабуть щось порушив… і хлинула вода просто водоспадом!!!! Чи то хтось відкрив стояк (він у підвалі, який зараз укриття і тому до крану є вільний доступ), чи то так вода була перекрита - не знаю. В квартирі вимокло все: електрика, підлога, шпалери, меблі…. Навіть зараз, через дві доби після потопу, під лінолеумом на кухні вода, чутно, як хлюпає, з люстри в кухні капає… Додам до цього, що два поверхи під нами (1 та 2) людей немає і ніхто не знає що в цих квартирах.
На другий ранок після потопу я поїхала в ЖЕК. Начальник відвів мене до цих ремонтників, на мою скаргу і розповідь про залиття вони відповіли: ви (ми) не надаєте доступ до своєї частини труби, ми відмовляємося виконувати ремонтні роботи. Ще й нахамили при цьому, але це окрема справа.
Сусід зверху, який є одним із винуватців потопу, за весь цей час жодного разу не поцікавився як у нас справи, чи ми змогли воду вибрати і таке інше. Більше того, він не зателефонував ні до жодної служби, мовляв, у мене (у нього) все гаразд. Винним він себе не вважає.
Я знаю, що потрібно скласти акт про залиття. Хто його має складати? В ЖЕКе сказали, що вони не складають.
Що робити??? Підкажіть!!! Я ПРОСТО В ШОЦІ!!!!
P.S. Вибачте за довгу розповідь.
 
Була в ЖЕКу, начальник сказав що вони вже таким не займаються
 
Може будинок не на їх балансі вже? Я б не злазив з ЖЕКу...
Будинок був від заводу в радянські часи, потім його прікріпили до Жеку
Справа в тому, що я не можу навіть в цих грєбаних конторах добитися, щоб склали акт залиття: один киває на другого, в водоканалі заявку на акт прийняли ще в пʼятницю, але приїдуть протягом трьох робочих днів. Враховуючи , що 2 вихідних + 3 дні це може бути середа, все просто висохне до цього, бо це буде тиждень від потопу (сталося все у четвер 3 серпня).
 
Останнє редагування:
Будинок був від заводу в радянські часи, потім його прікріпили до Жеку
Справа в тому, що я не можу навіть в цих грєбаних конторах добитися, щоб склали акт залиття: один киває на другого, в водоканалі заявку на акт прийняли ще в пʼятницю, але приїдуть протягом трьох робочих днів. Врозовуючи, що 2 вихідних + 3 дні це може бути середа, все просто висохне до цього, бо це буде тиждень від потопу (сталося все у четвер 3 серпня).
Відео зніміть. З усіма деталями.
 
Даже мои ЖЭКе, есть такие люди, как зав дома, обратитесь к ним, они знают, что и как. Меня тоже так была соседка залила, но у нас осбб, то я позвонила к зав дому, он приехал, позвал с подъезда двух людей, сделал фото, составил акт, пришел какой-то мастер, подтвердил утечку с этажа выше… но мне все равно никто ничего не оплатил) еще и сумасшедшая баба сверху, когда все разошлись начала с ноги выносить мне входную дверь) то там я вызвала мусоров, то починку двери она компенсировала, а потоп нет)
 
в нас немає голови в домі, зараз взагалі людей мало, вони і до війні були...странні...ми живемо в цьому домі 7 рік і я ніяк до такого відношення між сусідами не звикну...можуть сміття під двері викинуть, можуть пляшки та бички залишити на сходах...добре, хоч в нашому тамбурі порядні нормальні сусіди...
 
в нас немає голови в домі,
бо у вас є жек

тут є примірна форма акту , але зустрічав і більш розширені

впевнений в тому що без юриста (що розбирається в тонкощах конкретно по подібним ситуаціям) вам не вдасться досягти бажаного результату
 
бо у вас є жек

тут є примірна форма акту , але зустрічав і більш розширені

впевнений в тому що без юриста (що розбирається в тонкощах конкретно по подібним ситуаціям) вам не вдасться досягти бажаного результату
та я вже розумію, що без юриста нічого не зроблю... поки збираю доки, потім оголошую війну :vinsent::vinsent::vinsent:
 
та я вже розумію, що без юриста нічого не зроблю... поки збираю доки, потім оголошую війну :vinsent::vinsent::vinsent:
Будете акт составлять, обязательно, заставьте комиссию описать и квартиру которая вас залила, или, пусть в акте укажут, что их не допустили.
А то устанете в суде доказывать, кто именно вас залил.
 
Будете акт составлять, обязательно, заставьте комиссию описать и квартиру которая вас залила, или, пусть в акте укажут, что их не допустили.
А то устанете в суде доказывать, кто именно вас залил.
Дякую за пораду!
 
Сусіди, начебто, адекватні, допомагали воду вичерпувати і обіцяли бути свідками
 
Я б ще будівельно-технічну експертизу замовив (негайно). А то ЖЕК на якихось процентів 20 як напише...
 
Назад
Угорі Унизу