• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Запропонували акцію на списання CREDIT7

allochka5588

Читач
Реєстрація
17 Бер 2022
Дописи
3
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
allochka5588 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Послугами їхніми користувалась на протязі 2 років - брала-закривала і так разів 5 точно. Практично завжди все було без просрочок і з купою пролонгацій. Останній раз взяла 10.12.2021 7000 + % з промокодом 1400. Після просрочки 3 днів нарахували 11000 (типу анулювався промокод). Я сказала що оплачувати таку суму не можу і не буду, включила мороз. Сьогодні прийшло таке повідомлення «Aktsiia aktyvovana! Suma dlia splaty 6 999,85 hrn do 26.03.2022. Splachuj kredyt, dopomogaj ZSU».
В кабінеті так і є…
Хтось зтикався з таким???
 
allochka5588, зараз активується більшість контор, та почнуть розсилати "дуже вигідні" пропозиції, щодо погашення кредиту. Ви мене пробачте, але ви самі розумієте, що зараз йде війна?! Зараз кожна копійка важлива.
Коли війна скінчиться, тоді і будете думати, платити чи ні. А зараз зовсім відкиньте ці думки.
 
Послугами їхніми користувалась на протязі 2 років - брала-закривала і так разів 5 точно. Практично завжди все було без просрочок і з купою пролонгацій. Останній раз взяла 10.12.2021 7000 + % з промокодом 1400. Після просрочки 3 днів нарахували 11000 (типу анулювався промокод). Я сказала що оплачувати таку суму не можу і не буду, включила мороз. Сьогодні прийшло таке повідомлення «Aktsiia aktyvovana! Suma dlia splaty 6 999,85 hrn do 26.03.2022. Splachuj kredyt, dopomogaj ZSU».
В кабінеті так і є…
Хтось зтикався з таким???
У вас зайві гроші? Так підтримайте ЗСУ самі. Багато волонтерів потребують допомоги. Багато міст і селищ під вогнем. Ви серйозно думаєте платити шарагам?
 
У вас зайві гроші? Так підтримайте ЗСУ самі. Багато волонтерів потребують допомоги. Багато міст і селищ під вогнем. Ви серйозно думаєте платити шарагам?
Зайвих грошей немає, і зайвих проблем не потрібно. Я живу в Україні і не потребую роз’яснення ситуації, думаєте я не в курсі що відбувається? Я задала питання конкретно по цій темі. На форумі про кредити на тему кредиту. До чого писати мені тут про війну? Я розумію хто що потребує, але це не означає, що всі повинні все що в них є віддавати волонтерам і забивати на свої проблеми.
Я би хотіла почути відповідь, що стосується саме запропонованої пропозиції, може хтось закривав чисто за тіло, взагалі без %, чи нікого не кинули і тд.
 
Зайвих грошей немає, і зайвих проблем не потрібно. Я живу в Україні і не потребую роз’яснення ситуації, думаєте я не в курсі що відбувається? Я задала питання конкретно по цій темі. На форумі про кредити на тему кредиту. До чого писати мені тут про війну? Я розумію хто що потребує, але це не означає, що всі повинні все що в них є віддавати волонтерам і забивати на свої проблеми.
Я би хотіла почути відповідь, що стосується саме запропонованої пропозиції, може хтось закривав чисто за тіло, взагалі без %, чи нікого не кинули і тд.
Закрити за тіло не проблема, кредит7 часто пропонував закрити за тіло і в мирний час
 
Зайвих грошей немає, і зайвих проблем не потрібно. Я живу в Україні і не потребую роз’яснення ситуації, думаєте я не в курсі що відбувається? Я задала питання конкретно по цій темі. На форумі про кредити на тему кредиту. До чого писати мені тут про війну? Я розумію хто що потребує, але це не означає, що всі повинні все що в них є віддавати волонтерам і забивати на свої проблеми.
Я би хотіла почути відповідь, що стосується саме запропонованої пропозиції, може хтось закривав чисто за тіло, взагалі без %, чи нікого не кинули і тд.
Закроете, когда все успокоится. Мне Кредит7 раз пять предлагал тело, пока я, наконец-то, не соблаговолил обратить на них внимание) придержите пока бабло у себя)
 
Якщо і в кабінеті відображається така сума що і в смс то думаю без проблем закрите, зараз більшість шараг і мріють щоб вернули хоча б тіло, бо невідомо що далі буде.
 
Не платите сейчас, не глупите, найдите более действенное применение свободным деньгам сейчас, хотя бы для обеспечения своего будущего. мфо-балласт и паразиты, не нужно их сейчас поддерживать, это и будет вклад ваш в победу. А кредит 7 мне первыми кстати в первый месяц просрочки предлагали тело и потом регулярно. Так что, по теперешнему времени могли бы и за 30% тела закрыть)) ??
 
Я кредит 7закрыла за тело.предлагали 5 раз.ждите.не платите.скоро предложат
 
Зайвих грошей немає, і зайвих проблем не потрібно. Я живу в Україні і не потребую роз’яснення ситуації, думаєте я не в курсі що відбувається? Я задала питання конкретно по цій темі. На форумі про кредити на тему кредиту. До чого писати мені тут про війну? Я розумію хто що потребує, але це не означає, що всі повинні все що в них є віддавати волонтерам і забивати на свої проблеми.
Я би хотіла почути відповідь, що стосується саме запропонованої пропозиції, може хтось закривав чисто за тіло, взагалі без %, чи нікого не кинули і тд.
Раз пропонують тіло - закривайте, не забувайте про довідку про закриття та гарантійний лист...
 
Назад
Угорі Унизу