• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Запропонували відразу три МФО закрити за тіло після 3 місяців прострочення)

Реєстрація
2 Бер 2023
Дописи
4
Реакції
0
Бали
126
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Вадим Миколайович не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здоров'я бажаю! Маю 12 МФО з трьох місячною прострочкою, збираюсь гасити все не більше тіла коли з'являться кошти звичайно) І тут відразу три МФО пропонують за тіло закрити я аж розгубився кого б його гасити першочергово?
- Кредит плюс
- Сос кредит
- Зе кредит
Хто як вважає?
 
Здоров'я бажаю! Маю 12 МФО з трьох місячною прострочкою, збираюсь гасити все не більше тіла коли з'являться кошти звичайно) І тут відразу три МФО пропонують за тіло закрити я аж розгубився кого б його гасити першочергово?
- Кредит плюс
- Сос кредит
- Зе кредит
Хто як вважає?
Лучше всего закрывай все сразу , запроси гарантийное письмо и вперед
 
Здоров'я бажаю! Маю 12 МФО з трьох місячною прострочкою, збираюсь гасити все не більше тіла коли з'являться кошти звичайно) І тут відразу три МФО пропонують за тіло закрити я аж розгубився кого б його гасити першочергово?
- Кредит плюс
- Сос кредит
- Зе кредит
Хто як вважає?
В мене вони теж є! (Біля 14 МФО) Просрочка трохи більше року! Відних ні слуху ні духу. За цей час давали про себе з нати 5 МФО. Всі пропонують тіло. Манівео (Ну після місяця просрочкі стали Тіалон...... якось так. Пропонують ,тіло було 29 800 ,
за 15 000 закрити.
Якщо гроші є , на таких умовах можна закривати. Краще одним платежем без розбитя тіла на частини.
Або зачекати кращих пропозицій вирішувати .
 
Здоров'я бажаю! Маю 12 МФО з трьох місячною прострочкою, збираюсь гасити все не більше тіла коли з'являться кошти звичайно) І тут відразу три МФО пропонують за тіло закрити я аж розгубився кого б його гасити першочергово?
- Кредит плюс
- Сос кредит
- Зе кредит
Хто як вважає?
Сос кредит і зе кредит можна закрити і за менше ніж тіло.
 
Лучше всего закрывай все сразу , запроси гарантийное письмо и вперед
Я б закрив би звичайно їх всіх, нема можливості фінансової , але мова йде про того кого першого краще і чи не пропадуть такі акції якщо я не закрию інших.
Сос кредит і зе кредит можна закрити і за менше ніж тіло.
Дякую!
 
Здоров'я бажаю! Маю 12 МФО з трьох місячною прострочкою, збираюсь гасити все не більше тіла коли з'являться кошти звичайно) І тут відразу три МФО пропонують за тіло закрити я аж розгубився кого б його гасити першочергово?
- Кредит плюс
- Сос кредит
- Зе кредит
Хто як вважає?
У вас по зе кредит були пролонгації?
 
У вас по зе кредит були пролонгації?
Пролонгації були
Пролонгації були
В половині моїх МФО було багато пролонгацій, це якось допоможе закривати менше тіла я так розумію?
 
Пролонгації були

В половині моїх МФО було багато пролонгацій, це якось допоможе закривати менше тіла я так розумію?
Это как захочет МФО. У меня по Енотам была пролонгация, так Талики позже полтела предложили. Так и расстались.
 
По такому гарантійному листу можна закривати?
 

Вкладення

  • IMG_20230316_124008.jpg
    IMG_20230316_124008.jpg
    107.5 Кб · Перегляди: 60
  • IMG-d035895af886519ad83cf02cf68ca9c6-V.jpg
    IMG-d035895af886519ad83cf02cf68ca9c6-V.jpg
    32.5 Кб · Перегляди: 62
Оффтоп
А если нет, то можно составить протокол разногласий, с дополнительным соглашением и приложениями:mosking:
Оффтоп
По великому то можно взагалі в устній формі... якщо щось не подобається. Вони ж слів не підбирають зазвичай.
 
Назад
Угорі Унизу