• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Запропонували закрити за тіло. Як краще платити

PolyaSPodolya

Форумчанин
Реєстрація
22 Січ 2022
Дописи
77
Реакції
107
Бали
158
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
PolyaSPodolya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
 
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
Головне збережіть чек. Я так платила, надіслала їм чек про оплату.
 
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
Як довго було протермінування? Ви платили пролонгації?
 
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
Чоловік так платив, через I-Box, в той же день кредит було закрито
 
А коли ви брали кредит і яке було протермінування? Самі запропонували закрити за тіло? І в якому форматі?
 
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
Таких "акций" у них через день, особенно сейчас.
 
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
Платив через касу банку, надіслав скан квитанції, все норм
 
Я закривав MyCredit, CreditPlus i Talion в кабінеті
Звонив їм, говорив суму яку можу заплатити, вони сказали заходьте в кабінет і оплачуйте і потім звоніть нам ще раз
MyCredit просив письмово щоб я написав яку суму хочу заплатити
 
Гаоантійку надіслали, съогодні останній день. Якщо я сплачу за реквізитами IBAN, чи встигнуть провести платіж і чи встигну закрити за умовами акції
Як краще зробити?
Как оплатишь пусть обязательно пришлют документы о закрытии долга
 
Останнє редагування:
Как оплатишь пусть обязательно пришлют документы о закрытии долга
Мне тоже гарантийное письмо прислали, а в личном кабинете информацию не поменяли. Это подвох какой-то?
 
Мне тоже гарантийное письмо прислали, а в личном кабинете информацию не поменяли. Это подвох какой-то?
Тебе главное личный кабинет или документы которые подтверждают о закрытии долга? Личный кабинет это не о чём а документы это уже есть что показать то что долга у тебя нет!
 
Тебе главное личный кабинет или документы которые подтверждают о закрытии долга? Личный кабинет это не о чём а документы это уже есть что показать то что долга у тебя нет!
Да, но в других МФО меняют долг с процентами на тело кредита. И как-то спокойнее. Оплатил и забыл.
 
Мне тоже гарантийное письмо прислали, а в личном кабинете информацию не поменяли. Это подвох какой-то?
В особисті кабінети можете навіть не заходити. Платіть за реквізитами з гарантійки і після оплати вимагайте довідку про закриття.
 
Назад
Угорі Унизу