• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Запропонували закриття кредиту за тіло

Реєстрація
7 Вер 2023
Дописи
7
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Старик Михайло не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день. На моє велике здивування надійшло смс про пропозицію закриття кредитного договору за тіло. Сумма тіла 23000 грн. На сьогодні сума боргу майже 75000 грн, і йде лише 52 день прострочення. Перед цим були пропозиції списання половини нарахованих відсотків. Казав їм, що маю часу вдосталь, аби зачекати на пропозицію, яка мене влаштовує. Написав на ел.пошту, чекаю гарантійно голиста, і буду здійснювати оплату. Взагалі не очікував від них таких акцій на такому ранньому терміну прострочки. Читав, що з ними важко домовлять, залишав їх кінець мого списку, так як вважав що з ними буде важко. Якось так)
 

Вкладення

  • изображение_viber_2023-09-25_11-59-08-249.png
    изображение_viber_2023-09-25_11-59-08-249.png
    26.9 Кб · Перегляди: 149
Добрий день. На моє велике здивування надійшло смс про пропозицію закриття кредитного договору за тіло. Сумма тіла 23000 грн. На сьогодні сума боргу майже 75000 грн, і йде лише 52 день прострочення. Перед цим були пропозиції списання половини нарахованих відсотків. Казав їм, що маю часу вдосталь, аби зачекати на пропозицію, яка мене влаштовує. Написав на ел.пошту, чекаю гарантійно голиста, і буду здійснювати оплату. Взагалі не очікував від них таких акцій на такому ранньому терміну прострочки. Читав, що з ними важко домовлять, залишав їх кінець мого списку, так як вважав що з ними буде важко. Якось так)
Вы сначала закройте займ, получите справку о закрытии кредита и отсутствии задолженности, а потом будете радоваться
 
Закривайте звичайно. В інакшому випадку продадуть упоротим ЄАПБ
та звичайно закрию. ЛИше отримаю від них гарантійку і оплачу. Просто моєму здивуванню не було меж, коли отримав смс. Тому вирішив залишити на форумі відгук, по такій приємній новині
 
вони уже відчули запах грошей)))))
тепер пишуть акція діє лише до 25.09. А на початку було до 29.09.
 
Подскажите, беспокоили ли окружающих?
та щоб дзвонили кожного дня, то не було такого. А щодо оточення, то я Вам точно не скажу, так як в мене цих струбциноголових компаній більше 10. Просто оточення в мене проінформоване, тому якщо і дзвонили, то були відразу відшиті. До мене дзвонили декілька разів, але в порівнянні наприклад з бізнес позикою, яка мені щодня близько 20 дзвінків робить, не порівняти взагалі
 
Закривайте звичайно. В інакшому випадку продадуть упоротим ЄАПБ
ЄАПБ наскільки упороті?
Закривайте звичайно. В інакшому випадку продадуть упоротим ЄАПБ
З ким в першу чергу краще домовлятися з ЄАПБ чи з Файненс?
 
Вчора здійснив оплату по гарантійному листу, та отримав довідку про закриття. А сьогодні вони вже пишуть отримайте новий кредит на вигідних умовах.)))
ОЦе упороті)))
 
Вчора здійснив оплату по гарантійному листу, та отримав довідку про закриття. А сьогодні вони вже пишуть отримайте новий кредит на вигідних умовах.)))
ОЦе упороті)))
Та все нормально. Вони не пропонували ще кредит під 0,01%?))
 
Назад
Угорі Унизу