• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Захист персональних даних.

Peremoga za namu

Форумчанин
Реєстрація
21 Вер 2019
Дописи
355
Реакції
240
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Peremoga za namu не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшла в голову думка. От є такий закон про захист персональних даних і так собі легко і просто, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові, заходиш в реєстр боржників, або в реєстр судових проваджень і всі про тебе все знають. Виходить, що вища ланка по законодавству, яка мала б виконувати цей закон, сама ж його порушує.
 
Прийшла в голову думка. От є такий закон про захист персональних даних і так собі легко і просто, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові, заходиш в реєстр боржників, або в реєстр судових проваджень і всі про тебе все знають. Виходить, що вища ланка по законодавству, яка мала б виконувати цей закон, сама ж його порушує.
Отож... Я таку думку теж тут писав)
 
петицію треба робити
1632420966802.png
 
Сейчас заходил на сайт подачи петиций и просто ржал в голос. Люди просто не знают, чем себя занять. ,, Раздать деньги МФО народу", ,, Запрет вакцинации" и тут же,, Переименовать Азовское море в Медузовое". ,, Закрыть выезд людям до 40 лет из страны"...... Мля)
 
Сейчас заходил на сайт подачи петиций и просто ржал в голос. Люди просто не знают, чем себя занять. ,, Раздать деньги МФО народу", ,, Запрет вакцинации" и тут же,, Переименовать Азовское море в Медузовое". ,, Закрыть выезд людям до 40 лет из страны"...... Мля)
Оффтоп
А я не знаю чем себя занять)))Пасиб)))
 
Сейчас заходил на сайт подачи петиций и просто ржал в голос. Люди просто не знают, чем себя занять. ,, Раздать деньги МФО народу", ,, Запрет вакцинации" и тут же,, Переименовать Азовское море в Медузовое". ,, Закрыть выезд людям до 40 лет из страны"...... Мля)

Я за роздачу грошей мфо народу хочу проголосувати. Хоча по факту вони й так роздають, тільки нерви потім за це тріпають.
 
Прийшла в голову думка. От є такий закон про захист персональних даних і так собі легко і просто, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові, заходиш в реєстр боржників, або в реєстр судових проваджень і всі про тебе все знають. Виходить, що вища ланка по законодавству, яка мала б виконувати цей закон, сама ж його порушує.
Я Вас умоляю, это давно не актуально. Замуж вон тоже выходишь и уже не девочка...или ходят себе люди по кладбищу и читают ради интереса, что у Вас на надгробии написано. Нашли о чем горевать, о персональных данных.... :pardon: :sarcastic:
 
Во блин, а я сначала такая прям зная все законі и т. д, печатая всякую хрень везде, собиралась нацарапать возмутительное письмо про захист персональніх данніх госпоже Денисовой. Че я не отправила-хз. Щас подпишу петицию про роздачу денег мфо, создам петицию, щоб после раздачи денег мфо закріли и напишу, щоб ни в коем случае не использовали мои персональні данніе- єто ж незаконно и они нарушают стати ххх ЗУ, кодексов, конституцію, а саме главное- Кодекс чести, на минуточку!!!
У кого есть запасная ручка???
 
Я Вас умоляю, это давно не актуально. Замуж вон тоже выходишь и уже не девочка...или ходят себе люди по кладбищу и читают ради интереса, что у Вас на надгробии написано. Нашли о чем горевать, о персональных данных.... :pardon: :sarcastic:


ну не скажіть...от була у людини репутація, а тут хоп- і нема. Від цього самооцінці не краще.
ну не скажіть...от була у людини репутація, а тут хоп- і нема. Від цього самооцінці не краще.

у мене в сім'ї моїх родичів є син, вже дорослий. Вчився так собі, весь час його батьки чморили, що не вчиться і тільки сидить в телефоні. Син виріс, робити нігде не хотів. Батьки всюди всім бідкалися, який поганий син. Сидить дома як не в телефоні, в комп'ютері. І тут настає момент, син попадає на золоту жилу, робить на замовлення it послуги, дохід в місяць др 100 тис. Виявився комп'ютер ним генієм, причому без освіти. Мені дивно від того, як іноді батьки своїми діями руйнують репутацію своїх дітей. Тому, треба , як у євреїв: "Ой, он у нас такой умньій"... Справа в тому, що чим більше про тебе знають поганого, тим нижча твоя самооцінка. Від цього залежить йдуть твої справи вверх, чи вниз.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу