• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Захист персональних даних.

Справа в тому, що чим більше про тебе знають поганого, тим нижча твоя самооцінка.
Ключеве слово у вашій фразі.
Чому ваша самооцінка залежна від того, хто і що про вас знає ???
Основне, що ви самі про себе думаєте і чи маєте самодостатність і цілеспрямованність.
Незалежна і впевнена в собі доросла людина не буде взагалі опиратись чи відштовхуватись від думок і чи дорікань сторонніх людей.
Живіть в першу чергу для себе і навчиться поважати сама себе... А решта нехай або підлаштовуються, або вам вони не потрібні.
 
у мене в сім'ї моїх родичів є син, вже дорослий. Вчився так собі, весь час його батьки чморили, що не вчиться і тільки сидить в телефоні. Син виріс, робити нігде не хотів. Батьки всюди всім бідкалися, який поганий син. Сидить дома як не в телефоні, в комп'ютері. І тут настає момент, син попадає на золоту жилу, робить на замовлення it послуги, дохід в місяць др 100 тис. Виявився комп'ютер ним генієм, причому без освіти. Мені дивно від того, як іноді батьки своїми діями руйнують репутацію своїх дітей. Тому, треба , як у євреїв: "Ой, он у нас такой умньій"... Справа в тому, що чим більше про тебе знають поганого, тим нижча твоя самооцінка. Від цього залежить йдуть твої справи вверх, чи вниз
Тепер вже не чморять сина?
 
Ключеве слово у вашій фразі.
Чому ваша самооцінка залежна від того, хто і що про вас знає ???
Основне, що ви самі про себе думаєте і чи маєте самодостатність і цілеспрямованність.
Незалежна і впевнена в собі доросла людина не буде взагалі опиратись чи відштовхуватись від думок і чи дорікань сторонніх людей.
Живіть в першу чергу для себе і навчиться поважати сама себе... А решта нехай або підлаштовуються, або вам вони не потрібні.
Очень мудро сказано. Спасибо, хоть и не мне адресовано было, но очень в точку написано
 
Peremoga za namu, "вы еще не знаете Паниковского!Паниковский вас продаст,купит и снова продаст,но уже дороже!"- "Золотой теленок"
 
що б ви зробили, бувши на місці отого хлопчини?

у мене аналогічна ситуація. Моя мама більше любила мого брата, ніж мене. Тож я теж із зниженою самооцінкою. Цезумовилоо багато проблем в моєму житті і в роботі. Так що я теж на місці цього хлопчини. Що тут можна зробити. ? Живу....живу з мамою і батьком. Завжди погана, бо з ними, а син хороший , бо далеко. Хлопчину додому не тягне, батьків не любить. У нього у самого вже сім'я, маленький син. Поки грошей не було,- жінчині батьки теж чморили, обзивали мудаком, заставляли дочку покинути його. Прикольно було спостерігати за ними, коли поперло бабло. Як вони притихли...
 
Прийшла в голову думка. От є такий закон про захист персональних даних і так собі легко і просто, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові, заходиш в реєстр боржників, або в реєстр судових проваджень і всі про тебе все знають. Виходить, що вища ланка по законодавству, яка мала б виконувати цей закон, сама ж його порушує.
Скоро с такими темпами, данные любой смертный сможет достать, и даже бесплатно, не страна а фантастика ????
 
Ага, і напевно ж, абсолютно додому нічонісенько не купляє. А на фіга тоді жити з тими батьками?
[/QUOTE
Не знаю, мені все те не зрозуміло. Я завжди радіють успіхам свого сина і стараюсь розділити з ним його невдачі. Ці борги- то не з хорошого життя. Це не наркоманія, чи ігроманія. Не ледачий, не дурний, дві вищих освіти. Хотів бізнес, один кредит, другий, думав виплутається. Не вийшло. В нашій країні з антинародними законами бізнес майже неможливий. Та й ця коронавірусна криза допомогла.
Скоро с такими темпами, данные любой смертный сможет достать, и даже бесплатно, не страна а фантастика ????


цей закон вони робили для себе. Себе захистити.
 
кто ищет найдет.jpg
 
Прийшла в голову думка. От є такий закон про захист персональних даних і так собі легко і просто, зазначивши прізвище, ім'я та по батькові, заходиш в реєстр боржників, або в реєстр судових проваджень і всі про тебе все знають. Виходить, що вища ланка по законодавству, яка мала б виконувати цей закон, сама ж його порушує.
Данные везде как я понял собирают.Я материалы для ремонта забирал и шокирован был на новой почте,что им нужны ксероксы моих документов.
 
Данные везде как я понял собирают.Я материалы для ремонта забирал и шокирован был на новой почте,что им нужны ксероксы моих документов.
У меня такси Болт для идентификации нового аккаунта запросило фото с паспортом в руках! Я настолько прифигела, что забыла спросить дадут ли денег на карту после этого
 
У меня такси Болт для идентификации нового аккаунта запросило фото с паспортом в руках! Я настолько прифигела, что забыла спросить дадут ли денег на карту после

У меня такси Болт для идентификации нового аккаунта запросило фото с паспортом в руках! Я настолько прифигела, что забыла спросить дадут ли денег на карту после этого
Крутяк.Скоро везде так будет
 
Крутяк.Скоро везде так будет
К тому идет. Уже пришло. В этом году меняла работу, так уже каждая вторая контора требует ксерокопии документов для проверки СБ, при том, что я не иду на работу, связанную с финансами и никакой бумажонки о защите данных они не предлагают. Я молчу уже про приложения, банки и прочее
 
К тому идет. Уже пришло. В этом году меняла работу, так уже каждая вторая контора требует ксерокопии документов для проверки СБ, при том, что я не иду на работу, связанную с финансами и никакой бумажонки о защите данных они не предлагают. Я молчу уже про приложения, банки и прочее
Новая почта давно Ксения все
 
Назад
Угорі Унизу