• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зе кредіт за тіло

Першу пропозицію прислали десь на четвертому місяці, але гарантійку не хотіли давати. Досі шлють, ну і я їх теж
 
Доброго дня,зе кредит брала у квітні 4000гр,1000гр сплатила за пролонгацію на сьогоднішній день відсотки 17000гр,на поступки не йдуть,готова закрити за 4000гр за тіло.Вони категорично проти,ще й погрожують дзвінками 3 лицям,морально вбивають.Сил немає уже,що порадите робити
 
Доброго дня,зе кредит брала у квітні 4000гр,1000гр сплатила за пролонгацію на сьогоднішній день відсотки 17000гр,на поступки не йдуть,готова закрити за 4000гр за тіло.Вони категорично проти,ще й погрожують дзвінками 3 лицям,морально вбивають.Сил немає уже,що порадите робити
Треба час, потім будуть просити тіло.
 
Я і листи їм писала але нічого,кажуть за тіло закривають лише тим хто до війни мав кредит а не під час війни.
Їм потрібно вам щось говорити. Закривають потім всім. Я з початку теж виписувала, просила. Потім геть для них зникла, відмовлялася з ними йти на контакт. А вони змінили потім свою думку. І ось меньше тіла
 
Я і листи їм писала але нічого,кажуть за тіло закривають лише тим хто до війни мав кредит а не під час війни.
Відпустіть ситуацію, заспокойтеся. Якщо плануєте їх закрити, на деякий час просто зникніть для них. Побачите, будуть і тіло просити.
Скажіть їм : "Ну Ок, тоді інших закрию а ви чекайте далі..."
Так, це теж дієвий спосіб. Я так закрила ewacash. Хотіли дуже багато, після таких слів, в той же день пішли на тіло. Це було на тому тижні. А прострочення ще до війни було.
 
Так, це теж дієвий спосіб. Я так закрила ewacash. Хотіли дуже багато, після таких слів, в той же день пішли на тіло. Це було на тому тижні. А прострочення ще до війни було.
Звісно дієвий... якщо останню клепку не простудили в своїх сирих підвалах, то погодяться отримати бодай щось. Тим більше на фоні подій в цілому... хто зна що далі взагалі буде.
 
Доброго дня,зе кредит брала у квітні 4000гр,1000гр сплатила за пролонгацію на сьогоднішній день відсотки 17000гр,на поступки не йдуть,готова закрити за 4000гр за тіло.Вони категорично проти,ще й погрожують дзвінками 3 лицям,морально вбивають.Сил немає уже,що порадите робити
Я их закрыл за тело, давно, без проблем. Тело было 15 тысяч грн. В Вашем случае только ждать предложения выгодного, и не вестись на их провокации...
 
Мені також сьогодні прийшло смс за пів тіла
 

Вкладення

  • 47F84065-C887-4E88-A9F2-37472FCBDEE9.png
    47F84065-C887-4E88-A9F2-37472FCBDEE9.png
    17.2 Кб · Перегляди: 75
Зе кредит продає кредити в Прімо Колект?знайома моя має в них кредит,вони пропонували менше тіла,вона не змогла заплатити і продали в Прімо колект
 
Назад
Угорі Унизу