• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зекредит продаёт долг

shuba4444

Читач
Реєстрація
27 Чер 2022
Дописи
4
Реакції
0
Бали
276
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
shuba4444 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день , две недели назад Зекредит предложил выплатить тело кредита разбив его на 2 части : 1 половину внес , вторую должен был до конца прошлой недели но просрочит. Сегодня позвонил мужчина , угрожал что будет звонить родственникам и что до 3 часов дня , если не оплачу , продадут коллекторам долг и буду все по новой выплачивать , насколько правда и продавали у кого-то ?
 
Добрый день , две недели назад Зекредит предложил выплатить тело кредита разбив его на 2 части : 1 половину внес , вторую должен был до конца прошлой недели но просрочит. Сегодня позвонил мужчина , угрожал что будет звонить родственникам и что до 3 часов дня , если не оплачу , продадут коллекторам долг и буду все по новой выплачивать , насколько правда и продавали у кого-то ?
Звонить возможно будут, на счёт продажи это звонилки не решают, и про это предупреждать никто не будет.
 
Кому з родичів телефонували?
Так, телефонують. І не тільки родичам. Навіть зовсім постороннім людям. Теж постійні погрози від них, що продадуть колекторам чи заставлять рідних заплатити. Ще й сказали, що я не заслуговую на списання відсотків, щоб збирала всю суму.)
 
Так, телефонують. І не тільки родичам. Навіть зовсім постороннім людям. Теж постійні погрози від них, що продадуть колекторам чи заставлять рідних заплатити. Ще й сказали, що я не заслуговую на списання відсотків, щоб збирала всю суму.)
Це зараз, під час війни? Протермінування було до ВП чи під час?
 
Я взяла кредит за 2 тижні до війни. Тому протермінування наступило вже під час ВП. Скарги не допомагають, телефонують по 3-4 рази в день.
 
Я взяла кредит за 2 тижні до війни. Тому протермінування наступило вже під час ВП. Скарги не допомагають, телефонують по 3-4 рази в день.
Я сьогодні з ними сварилася. Скаржилася і на їх пошту, і на гарячу лінію. Дзвонила потім така мілашка, вибачалася і сказала найближчим часом турбувати не будуть.побачимо.
Сказала що всі їх дзвінки з погрозами будуть надіслані в нбу, і те що їх робот ще й по субботам дзвонить
 
Рідних дістають?
Мені сьогодні цим погрожував, що якщо протягом 2 годин я не заплачу то буде дзвонити.
Я подзвонила на гарячу лінію, написала їм на почту., посварилася.Сказала, що я маю пояснення нбу чи мають право вони це робити, і дзвонити по субботам ітд.Буду тепер ці розмови в нбу слати. Дзвонили вибачалися за того недоумка, сказали що найближчим часом і мене не будуть турбувати. Побачимо.
 
Якщо роблять транзакції з вашої карточки зі списання коштів - подавайте в суд...
Не заплатите навіть за тіло
 
Я взяла кредит за 2 тижні до війни. Тому протермінування наступило вже під час ВП. Скарги не допомагають, телефонують по 3-4 рази в день.
Пишите в НБУ и на фин скаргу,я могу дать номер специалиста по ним которая может помочь закрыть
 
Назад
Угорі Унизу