• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Жалоба в НБУ на компанию Є-Гроші

  • Автор теми SOLOMON
  • Дата початку
  • Відповіді 70
  • Перегляди 6K
Я могу написать жалобу на них что они требуют не реальный процент ? хочу оплатить по нормальному
Я могу написать жалобу на них что они требуют не реальный процент ? хочу оплатить по нормальному
Чтоб они снизили процент там просто придурки работают одни
 
Я могу написать жалобу на них что они требуют не реальный процент ? хочу оплатить по нормальному

Чтоб они снизили процент там просто придурки работают одни
Спробуйте,напишіть,нам тоді скажете що до чого?
 
кроме как вероятностью признать договор, ничем
Если пожаловаться на не корректное поведение сотрудников компании,каким образом это может повлиять на признанее договора?
 
Shurick92, а зачем вы одинаковые темы создаёте?
 
Я могу написать жалобу на них что они требуют не реальный процент ? хочу оплатить по нормальному

Чтоб они снизили процент там просто придурки работают одни
Та не поспішайте так...куди бігти?Усі хотіли оплатити по нормальному.Але не зрослося.Вони не підуть на поступки.Коли може да.Написати найлегше.Але ж треба знати що писати.Коли Нацком був,то можна було б написати.А НБУ не цікаво які у них відсотки.Ви ж підписували договір,значить знайомі з умовами позики.Тим самим признаєте договір.І якщо вони подадуть в суд,то відмахатися буде не легко.Подумайте.Скарги на звінки та неетичну поведінку це одне,а от переглянути відсотки зовсім інше.
 
Та не поспішайте так...куди бігти?Усі хотіли оплатити по нормальному.Але не зрослося.Вони не підуть на поступки.Коли може да.Написати найлегше.Але ж треба знати що писати.Коли Нацком був,то можна було б написати.А НБУ не цікаво які у них відсотки.Ви ж підписували договір,значить знайомі з умовами позики.Тим самим признаєте договір.І якщо вони подадуть в суд,то відмахатися буде не легко.Подумайте.Скарги на звінки та неетичну поведінку це одне,а от переглянути відсотки зовсім інше.
у них там договор дикий вообще.
За отримання кожного СМС-повідомлення про актуальний розмір заборгованості Позичальнику нараховується комісія у розмірі 12.00 (дванадцять гривень 00 копійок.) гривень.
???
 
так а жалоба тогда на что, если проценты - в договоре и он его признаёт?
При выходе на просрочку именно эта компания отличается особенно некорректным отношением к клиенту и его окружению.На это и жаловаться!
 
Почитайте про цю помийку на форумі.Про них інформації-вагон і телега......Не лінуйтеся читати.А то А давайте завтра всі напишем.Давай.Я напишу як 1.5 роки тому вони звонили сусідам,родичам і тд...І так як звонили,так і злились швидко....Відпустіть ситуацію.Продадуть комусь,за тіло закриєте.
 
При выходе на просрочку именно эта компания отличается особенно некорректным отношением к клиенту и его окружению.На это и жаловаться!
но не на проценты же. а на нарушение этики, с доказательствами. на проценты можно, но больше вреда от этого
 
Назад
Угорі Унизу