• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зі святом Вас, форумчани!!!! Здоров'я та терпіння у нашому нелегко бою!!!

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітанячка, побажання,та миру у Ваших домівках. З родинами спільну мову знайти.
До каллів це не відноситься.
 
а что за праздник
Петра и Павла
Вітанячка, побажання,та миру у Ваших домівках. З родинами спільну мову знайти.
До каллів це не відноситься.
И вас с Праздником. Честно говоря, стала чаще ходить в церковь последнее время. Раньше не особо набожная была))
 
Pashtet , зі святом!!!!
5d2808f7bc4c0053883301.png
 
Дякую!!! Але для мене це сумный день, 12 березня помер тато....і сьогодні у нього іменини...
 
Дякую!!! Але для мене це сумный день, 12 березня помер тато....і сьогодні у нього іменини...
Скорботний день у Вас сьогодні,на волю проситься печаль
Ні ,не сумуйте,а надійтесь ,що Бог посилає всіх Вас.
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи. Їх пам'ятайте, та шануйте. Вони поможуть у житті.
У церкву свічку заносте, моліться тихенько в душу. Поплачте,милості роздайте. І Бог віддячить віддуші....

Самі такі рядки прийшли на думку. Зі святом Вас, яким би болючим воно не було б)))))(
Посміхніться,Вам дуже личить)))))
Помилує всіх Вас(помилка)перепрошую
 
Скорботний день у Вас сьогодні,на волю проситься печаль
Ні ,не сумуйте,а надійтесь ,що Бог посилає всіх Вас.
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи. Їх пам'ятайте, та шануйте. Вони поможуть у житті.
У церкву свічку заносте, моліться тихенько в душу. Поплачте,милості роздайте. І Бог віддячить віддуші....

Самі такі рядки прийшли на думку. Зі святом Вас, яким би болючим воно не було б)))))(
Посміхніться,Вам дуже личить)))))
Помилує всіх Вас(помилка)перепрошую
От вмієш настрій корегувати...
Піду в депресію схожу...
 
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи
Я потухла на цьому рядку...

Все гаразд, це вас не стосується...
Коли буду мати вільний час, то напишу вам свою ситуацію в ЛС. Я вже розумію, що мені потрібно з кимось поділитись, бо сама не витягну...
 
Я потухла на цьому рядку...

Все гаразд, це вас не стосується...
Коли буду мати вільний час, то напишу вам свою ситуацію в ЛС. Я вже розумію, що мені потрібно з кимось поділитись, бо сама не витягну...
Чекатиму,бо в самої ситуація з ненайкращих з дитинства
 
Петра и Павла

И вас с Праздником. Честно говоря, стала чаще ходить в церковь последнее время. Раньше не особо набожная была))
Поверьте, Бог не поможет. В этом деле нужно научиться принципам материализации своих желаний. Методик в интернете. Много. Подберите себе ту, которую чувствуете интуатавни как Вашу. Церковь помогает в делах, связанных с психическим и психологическим состояниями. Бог ведает делами души, а не кошелька.
Дякую!!! Але для мене це сумный день, 12 березня помер тато....і сьогодні у нього іменини...
Не нужно грустить. Церковь говорит о том, что если вы будете излишне грустить, душа умершего тоже будет плакать. Подумайте лучше о том, душа Вашего близкого человека вернулась домой - к Богу.
 
Одесситка, ну так у меня и есть психологические)))
Тогда понятно. Могу поделиться одной методикой очищения от негативных эмоций. Возьмите церковную свечу (другую нельзя, свечка должна быть приготовлена из натурального материала, аромасвечи, парафиновые и т.п. не подойдут). Уложите всех домашних спать, в тишине зажгите свечу, глядя на пламя представляйте, как плохие мысли сгорают в нем. Представляйте лист бумаги, на котором записана Ваша проблема. Лист сгорает, не оставляя пепла. Пепел исчезает в горячем воздухе над свечой. Один сеанс - не более одной проблемы. По каждой проблеме желательно проводить сеанс сжигания трижды (три дня, не обязательно подряд).
 
Тогда понятно. Могу поделиться одной методикой очищения от негативных эмоций. Возьмите церковную свечу (другую нельзя, свечка должна быть приготовлена из натурального материала, аромасвечи, парафиновые и т.п. не подойдут). Уложите всех домашних спать, в тишине зажгите свечу, глядя на пламя представляйте, как плохие мысли сгорают в нем. Представляйте лист бумаги, на котором записана Ваша проблема. Лист сгорает, не оставляя пепла. Пепел исчезает в горячем воздухе над свечой. Один сеанс - не более одной проблемы. По каждой проблеме желательно проводить сеанс сжигания трижды (три дня, не обязательно подряд).
Спасибо! я одна живу, поэтому мне некого ложить спать)))) надо попробовать ☘️
 
Не нужно грустить. Церковь говорит о том, что если вы будете излишне грустить, душа умершего тоже будет плакать. Подумайте лучше о том, душа Вашего близкого человека вернулась домой - к Богу.
Тяжело не грустить, если для меня мой отец был очень хороший друг и советчик, такое дикое одиночество....а про маму я вообще молчу, и чесно, иногда еле терплю, а ей тяжело и плохо...от их друзей нет поддержки. Я только сейчас осознала, что на мне все, я теперь глава и должна тянуть лямку....и мне страшно, а нужно быть сильной.
 
Скорботний день у Вас сьогодні,на волю проситься печаль
Ні ,не сумуйте,а надійтесь ,що Бог посилає всіх Вас.
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи. Їх пам'ятайте, та шануйте. Вони поможуть у житті.
У церкву свічку заносте, моліться тихенько в душу. Поплачте,милості роздайте. І Бог віддячить віддуші....

Самі такі рядки прийшли на думку. Зі святом Вас, яким би болючим воно не було б)))))(
Посміхніться,Вам дуже личить)))))
Помилує Ваш
Скорботний день у Вас сьогодні,на волю проситься печаль
Ні ,не сумуйте,а надійтесь ,що Бог посилає всіх Вас.
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи. Їх пам'ятайте, та шануйте. Вони поможуть у житті.
У церкву свічку заносте, моліться тихенько в душу. Поплачте,милості роздайте. І Бог віддячить віддуші....

Самі такі рядки прийшли на думку. Зі святом Вас, яким би болючим воно не було б)))))(
Посміхніться,Вам дуже личить)))))
Помилує всіх Вас(помилка)перепрошую
Я сподіваюсь,що лю
Скорботний день у Вас сьогодні,на волю проситься печаль
Ні ,не сумуйте,а надійтесь ,що Бог посилає всіх Вас.
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи. Їх пам'ятайте, та шануйте. Вони поможуть у житті.
У церкву свічку заносте, моліться тихенько в душу. Поплачте,милості роздайте. І Бог віддячить віддуші....

Самі такі рядки прийшли на думку. Зі святом Вас, яким би болючим воно не було б)))))(
Посміхніться,Вам дуже личить)))))
Помилує всіх Вас(помилка)перепрошую
Я сподіваюсь що Лариса 1977 оцінить ваш вірш. Не дуже оптимістично але для неї може бути саме тією підтримкою якої ми всі іноді потребуємо. Вирішила писати українською, бо кожен митець заслуговує на повагу,я хочу її висловити спілкуючись мовою,якою Ви розмовляєте. Если что-простите за мой "французский")))
Скорботний день у Вас сьогодні,на волю проситься печаль
Ні ,не сумуйте,а надійтесь ,що Бог посилає всіх Вас.
Померлі родичі благають, за Вас вимолюють гріхи. Їх пам'ятайте, та шануйте. Вони поможуть у житті.
У церкву свічку заносте, моліться тихенько в душу. Поплачте,милості роздайте. І Бог віддячить віддуші....

Самі такі рядки прийшли на думку. Зі святом Вас, яким би болючим воно не було б)))))(
Посміхніться,Вам дуже личить)))))
Помилує всіх Вас(помилка)перепрошую
Я сподіваюсь що Лариса 1977 оцінить ваш вірш. Не дуже оптимістично але для неї може бути саме тією підтримкою якої ми всі іноді потребуємо. Вирішила писати українською, бо кожен митець заслуговує на повагу,я хочу її висловити спілкуючись мовою,якою Ви розмовляєте. Если что-простите за мой "французский")))Вибачте,я вже писала цей відгук але наклацала на телефоні і вийшла повна фігня
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу