• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зміни до Закону України про виконавче провадження набули чинності

  • Автор теми БАРС
  • Дата початку
  • Відповіді 28
  • Перегляди 2K
Цікавий у вас виконавець))
Не розумію як пов'язані кошти, що надходять на рахунок до повернення напису? Це він його хоче повернути без виконання за неможливістю виконати?
Так,по причині того,що в мене не має коштів. Але колись в грудні він побачив на рахунку 987 грн.і тепер хоче докази що ща гроші, бо по типу він їх повинен був зняти.
Почитала те,що Ви скинули,почитала заяву як писати,то можно мені спробувати написати?Просто сам надпис буду зносити,але і спілкуватися з виконавцем морально не можу.Я йому говорю про закони,а він мені ,що це все слова, все зараз можно блокувати, знімати і вираховувати. Тільки виконавець у мене державний.
 
В ст. 3 ЗУ "Про виконавче провадження" це є давно. Але для чого Мін'юст про нього акцентує сьогодні? На кого розраховане його повідомлення у Фейсбуці?
А ви читали це повідомлення?
на мій погляд, там все зрозуміло.
Мінюст повідомив, що до статті додані, як виконавчий документ, документи, що видає АМКУ та опублікував статтю із цими змінами.
Хайп було піднято недолугими коментаторами, які ще й додали слово "негайно", яке мінюст взагалі не вживав.
Это тоесть сейчас можно просто отозвать ИП без обращения в суд ?
Почитайте тему по ссылке, там все написано)))
 
Так,по причині того,що в мене не має коштів. Але колись в грудні він побачив на рахунку 987 грн.і тепер хоче докази що ща гроші, бо по типу він їх повинен був зняти.
Почитала те,що Ви скинули,почитала заяву як писати,то можно мені спробувати написати?Просто сам надпис буду зносити,але і спілкуватися з виконавцем морально не можу.Я йому говорю про закони,а він мені ,що це все слова, все зараз можно блокувати, знімати і вираховувати. Тільки виконавець у мене державний.
Подайте скаргу в суд на виконавця в порядку ст. 447 ЦПК України
 
Так,по причині того,що в мене не має коштів. Але колись в грудні він побачив на рахунку 987 грн.і тепер хоче докази що ща гроші, бо по типу він їх повинен був зняти.
Почитала те,що Ви скинули,почитала заяву як писати,то можно мені спробувати написати?Просто сам надпис буду зносити,але і спілкуватися з виконавцем морально не можу.Я йому говорю про закони,а він мені ,що це все слова, все зараз можно блокувати, знімати і вираховувати. Тільки виконавець у мене державний.
Пишіть, чому ні? З приватними важко це вирішувати....але гірше все одно не зробите, тому чому б і не спробувати?
Подайте скаргу в суд на виконавця в порядку ст. 447 ЦПК України
У людини напис. Суд контроль тут ні до чого))
 
Пишіть, чому ні? З приватними важко це вирішувати....але гірше все одно не зробите, тому чому б і не спробувати?

У людини напис. Суд контроль тут нідочого))
Велике дякую за поради і підказки. Виконавець у мене державний.
І одне питаннячко,виписку можу йому не надавати? Звичайні перекази грошей з іншої картки на мою. Дякую
 
Велике дякую за поради і підказки. Виконавець у мене державний.
І одне питаннячко,виписку можу йому не надавати? Звичайні перекази грошей з іншої картки на мою. Дякую
Та звичайно ні)))
Хай йде лісом))

Так..трохи не вірно прочитав. Пишіть звичайно...державні трохи "простіше" в цьому питанні бо і премії можна позбутись)))
 
Та звичайно ні)))
Хай йде лісом))

Так..трохи не вірно прочитав. Пишіть звичайно...державні трохи "простіше" в цьому питанні бо і премії можна позбутись)))
Велика дяка. Напишу. А то давить і давить. Щось там собі попридумував.Можно Вам скинути в повідомлення те,що він написав?
 
1) виконавчих листів та наказів, що видаються судами у передбачених законом випадках на підставі судових рішень, рішень третейського суду, рішень міжнародного комерційного арбітражу, рішень іноземних судів та на інших підставах, визначених законом або міжнародним договором України;

2) судові накази;

3) ухвал, постанов судів у цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні правопорушення, кримінальних провадженнях у випадках, передбачених законом;

4) виконавчих написів нотаріусів;

5) посвідчень комісій по трудових спорах, що видаються на підставі відповідних рішень таких комісій;

6)постанов державних виконавців про стягнення виконавчого збору, постанов державних виконавців чи приватних виконавців про стягнення витрат виконавчого провадження, про накладення штрафу, постанов приватних виконавців про стягнення основної винагороди;

7) постанов органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;

8) рішень інших державних органів та рішень Національного банку України, які законом визнані виконавчими документами;

9) рішень Європейського суду з прав людини з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини", а також рішень інших міжнародних юрисдикційних органів у випадках, передбачених міжнародним договором України;

10) рішень (постанов) суб’єктів державного фінансового моніторингу (їх уповноважених посадових осіб), якщо їх виконання за законом покладено на органи та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень;

11) рішень Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю або Аудиторської палати України, які законом визнані виконавчими документами.

до речі якщо вже придиратися до тієї статті, то придиратися по повній, адже 11 пункту в законі не існує
фейл - в номері судового наказу. там має бути 1_1, замість 2. тому нумерація з'їхала
 
Назад
Угорі Унизу