• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зміни, що відбулися у житті позичальника, за 4 місяці, після початку регулювання колекторів Нацбанком

Volna_UKRAINA

Форумчанин
Реєстрація
23 Лис 2021
Дописи
30
Реакції
52
Бали
3,033
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Volna_UKRAINA не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Які зміни у вас відбулися за час (з моменту), коли НБУ отримав повноваження щодо контролю над діяльністю колекторських організацій? Чи дійсно ці зміни відбулися? В яку сторону: кращу чи гіршу?)
 
Не знаю хто там і що контролює,а в мене все на краще.Гроші в сім'і є.Я дізналася хто з оточення дійсно готовий протягнути руку допомоги,а хто тільки так,для галочки.....
 
Не знаю хто там і що контролює,а в мене все на краще.Гроші в сім'і є.Я дізналася хто з оточення дійсно готовий протягнути руку допомоги,а хто тільки так,для галочки.....
Саме тому вислів "В будь-якій ситуації шукайте позитив" має магічну властивість - застосовуватися в будь-якій ситуації, хай якою критичною вона не була б! :)
 
Саме тому вислів "В будь-якій ситуації шукайте позитив" має магічну властивість - застосовуватися в будь-якій ситуації, хай якою критичною вона не була б! :)
Ох....сьогодні дістала новорічні чашки,новорічний посуд...Спіймала себе на думці,що в мене починається новорічне гніздування:yahoo:???‍♂️☃️⛄і думками дякую ситуаціі з мфо за ті зміни ,які відбулися у житті....Всі рідні поруч,робота буде інша,борги віддадуться.....Суди пройдуть...А життя одне....І нарешті в мене дитина не говоре,мама не плач......
 
Никаких изменений от закона я не почувствовал. Но чухаю себя норм, благодаря тому, что всё бабло трачу на себя, любимого.
 
Никаких изменений от закона я не почувствовал. Но чухаю себя норм, благодаря тому, что всё бабло трачу на себя, любимого.
Я тільки про одне шкодую.Що в близьких мені людей позичила кошти на пролохаціі і вчасно не відлала.Через 2 тижня віддам,але відносини зіпсовані ......:(
 
Оффтоп
А тому що, Микола. Так як спави, Микола? Що там нового на передовій, де ведеться війна з МФО, калами, юристами, телеграм-каналами, вайбер-чатами?
Админ, а кто это?)
 
Оффтоп
А тому що, Микола. Так як спави, Микола? Що там нового на передовій, де ведеться війна з МФО, калами, юристами, телеграм-каналами, вайбер-чатами?
Мабуть не дуже там справи "на передовій"?,якщо на форумі винюхує інфу?
 
Оффтоп
А тому що, Микола. Так як спави, Микола? Що там нового на передовій, де ведеться війна з МФО, калами, юристами, телеграм-каналами, вайбер-чатами?
цікава агресивна поведінка адміністратора форуму відносно учасника, який не зовсім розуміє про що мова?
 
цікава агресивна поведінка адміністратора форуму відносно учасника, який не зовсім розуміє про що мова?
В смысле "агрессивная"?
Да и все ты прекрасно понимаешь. Пришел опять провоцировать и муть наводить, а потом ныть, что тебя забанили в сотый раз на форуме?
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-11-23-16-45-38-679_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-11-23-16-45-38-679_com.opera.browser.jpg
    68.5 Кб · Перегляди: 38
Назад
Угорі Унизу