• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Знакомство,,forever,, - 2

  • Автор теми DIVULYA
  • Дата початку
  • Відповіді 10K
  • Перегляди 172K
Prostomariia, Окальцованна :mamba: подивився фільм про нове життя. Скільки різних процесів відбувається у вашему животі. Це капєц :oops:
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

?Шо за намьоки, вагітніти поки що не планувала
Доброго ранку ?
Не это снег выпал и Жека седня копал и руками и совком и лопатой? при чем помогал сегодня кто хоч начиная от малых и заканчивая ментами? Убирают как у нас? :sarcastic:
Покажи як хоч він виглядає?сніг маю на увазі
 
Останнє редагування:
Всім привіт :bye:

1674376227897.png
 
А що то за значок з'явився зверху, там де налаштування, як доллар..Кредити дають? :sarcastic:
Это кошки! а киски это кое что намного красивее

Это кошки! а киски это кое что намного красивее кошек?
І вам здрасьте :грудь:
 
?

Шо за філософія зранку ?бабуська каву в постіль принесла?
Моя бабуська меня не видела уже хз сколько лет + она душепопечитель в кристианской церкви !) А другой у меня к сожелению нет? обычно мне мама носила кофе по утрам???
А що то за значок з'явився зверху, там де налаштування, як доллар..Кредити дають? :sarcastic:



І вам здрасьте :грудь:
Ого какие красотки? здрасьте здрасьте) мне уже нравится этот форум все больше и больше??
 
Останнє редагування:
images


Не довіряю їй таку сейозну справу, тож роблю все сам.
Бабуські повезло?
Это кошки! а киски это кое что намного красивее кошек?
Все,створюйте про це тему,збирайте всіх любителів ,,кісок,,



Всім доброго дня!?
IMG_20230122_134654.jpg
 
Nomad777, ну.. розказуйте...хто ви, як до такого життя докатились? :prankster: Якого розмірукредити:письмо:
 
Nomad777, ну.. розказуйте...хто ви, як до такого життя докатились? :prankster: Якого розмірукредити:письмо:
Моя говорить я самый лучший любовник который может быть в твоей жизни!) Размера тоже нормальный могу показать если меня не отправят в баню ?
 
Назад
Угорі Унизу