• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Знакомство,,forever,, - 2

  • Автор теми DIVULYA
  • Дата початку
  • Відповіді 10K
  • Перегляди 174K
:sarcastic:та хай святкують люди, чесно немає настрою на якісь гуляння, ні роботи, ні до роботи, таке як у розбитого корита
В основному в Європі люди з Донецької, Херсонської і областях... Стільки всього наслухався.... Додому всі хочуть... і як тільки все скінчиться - більшість повернеться.
 
Був у Польщі... Багато військової техніки бачив і звуки стрельб від військових навчань....
В Словакії так само ще й раз у місяць звук тривоги, оповіщення.... Готуються до всіх сценарієв....
 
Від холоду на вікнах ( на гумках) грибок може з'явитися... Надихаєшся ще й захворієш..
Йди не каркай:punish:
Був у Польщі... Багато військової техніки бачив і звуки стрельб від військових навчань....
В Словакії так само ще й раз у місяць звук тривоги, оповіщення.... Готуються до всіх сценарієв....
Може врешті начнуть шевелитись, як *обнуть, та придушать того ї*Лана а не панькаються
Понадкусувала?
 
Prostomariia, Маш а духовка газова?
Може хоч так грієтесь?
 
Prostomariia, Маш а духовка газова?
Може хоч так грієтесь?
Та включаю, але лічильник стоїть? економія ?? бутилки з під пива залила гарячою водою ? лежу аж жарко, чого я вчора так не робила не знаю ?(пиво пив храпун)
Головне шоб в ступу поміщався :lol::lol::lol:
?Та там вже без тебе якось, ну ти глянь на нього
 
Та включаю, але лічильник стоїть? економія ??
?☝️?☝️??????
бутилки з під пива залила гарячою водою ? лежу аж жарко, чого я вчора так не робила не знаю ?(пиво пив храпун)
:lol::lol::lol:
?Та там вже без тебе якось, ну ти глянь на нього
:вай::blum1::blum1:
 
Назад
Угорі Унизу