• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Знакомство,,forever,, - 2

  • Автор теми DIVULYA
  • Дата початку
  • Відповіді 10K
  • Перегляди 169K
ПЕПА ?? Чорнобривка :медсестра: як там мої волосся на твоїй голові :rolleyes:гарні,чорні, доглянуті, шапку чи капюшон вдіваєш :rolleyes:бережеш їх:rolleyes: дивись мені, будь чемною :girl_devil:

Торт чи заморожені пельмені теж є :Dчи буде на вихідних :rolleyes:
З яких це пір,моє волосся -твоє?)?
Картка зарплатна їде до мене?)?
Всім здрастє)
Де ця блін свєта????????
 
1670577343639.png

З яких це пір,моє волосся -твоє?)?
Картка зарплатна їде до мене?)?
Всім здрастє)
Де ця блін свєта????????
У Вишгороді бабуся залишила у під’їзді сумку з тисячами доларів. В під’їзді одного з будинків міста жителі знайшли підозрілу сумку. Вони злякались, що там може бути вибухівка і негайно викликали поліцію.


Наряд, який прибув на місце події, оглянув знахідку. Всередині виявили чотири тисячі доларів та десятки тисяч гривень.
 
У Вишгороді бабуся залишила у під’їзді сумку з тисячами доларів. В під’їзді одного з будинків міста жителі знайшли підозрілу сумку. Вони злякались, що там може бути вибухівка і негайно викликали поліцію.
Наряд, який прибув на місце події, оглянув знахідку. Всередині виявили чотири тисячі доларів та десятки тисяч гривень.
А кажуть в нас пенсіонери бідні.
 
Переглянути вкладення 124323

У Вишгороді бабуся залишила у під’їзді сумку з тисячами доларів. В під’їзді одного з будинків міста жителі знайшли підозрілу сумку. Вони злякались, що там може бути вибухівка і негайно викликали поліцію.


Наряд, який прибув на місце події, оглянув знахідку. Всередині виявили чотири тисячі доларів та десятки тисяч гривень.
Бляя)))Апять я не там))
 
бл,я замерзла,яка закладчиця,там бабулєти аставили без присмотра)?
)))☺️
???
Мерзне щось ванюче а людям ХОЛОДНО!!!
:beee:
Бабка,що не могла до вишневого доїхати)))
:hahah::hahah:
?У нас, дали на пару годин
Ще трохи і ми всі разом поїдем до Пепіти... в неї тарабачка бензинова є :sarcastic:
:вай:
Дід, ? таке наче обіжений шо я тебе до бабці вчора прогнала
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
То я просто трохи зайнятий і ще не придумав як тебе під***ть :blum1::blum1::friends:
 
Назад
Угорі Унизу