• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
ПЕПА ??, Вітаю тебе з Дєньчіком!????.
Досягай і перемагай... а головне будь завжди собою і не втрачай оптимізму.
Гарного настрою і мирного неба. З святом ))

1660538435395.png


:sarcastic::ups:
 
ПЕПА ??, :пьяный:ну шо ти птічка, примарафетилась, привітання приймаєш?:очки:
Вітаю тебе щиро з днем народження!???? Бажаю тобі всього самого потрібного для щастя не тільки сьогодні, а завжди по життю: міцного здоров’я, успіху на пару з удачею, зеленого світла завжди по дорозі, любові і радості! ??А сьогодні перетвори на свято, яскраву п’янку?? і нестримні веселощі, щоб завтра боліла голова не від прийнятого спиртного, а від надлишку вражень!
 
Дід, Дуже дякую??
Папа свин))):sarcastic:Гатовився)
Prostomariia, ????????дякую)
Всім добрий ранок ❤️
Птічка тільки розлупилась)))?
 
ПЕПА ??, буся с днюшкой ???
Побольше радости,улыбок любви и тепла? пусть сбывается все запланированное и каждый день приносит счастье???
 
ПЕПА ??, :пьяный:ну шо ти птічка, примарафетилась, привітання приймаєш?:очки:
Вітаю тебе щиро з днем народження!???? Бажаю тобі всього самого потрібного для щастя не тільки сьогодні, а завжди по життю: міцного здоров’я, успіху на пару з удачею, зеленого світла завжди по дорозі, любові і радості! ??А сьогодні перетвори на свято, яскраву п’янку?? і нестримні веселощі, щоб завтра боліла голова не від прийнятого спиртного, а від надлишку вражень!
Окальцованна :mamba:, росказуй:secret: що Чорнобривка :медсестра: народилася 15 серпня :rolleyes: скільки має:rolleyes: ще годна:rolleyes:.
ПЕПА ??, Чорнобрива :медсестра: співчуваю тобі, бо старієш:confused:. Бажаю тобі не товстіти, мати сили і гарний настрій :D. Работу і красу вже маєш, цінуй це :big_boss:.
 
Останнє редагування:
По чем масло подсолнечное дома?
Бо мне я смотрю на вискаре скоро дешевле жарить будет?
 
Окальцованна :mamba:, росказуй:secret: що Чорнобривка :медсестра: народилася 15 серпня :rolleyes: скільки має:rolleyes: ще годна:rolleyes:.
ПЕПА ??, Чорнобрива :медсестра: співчуваю тобі, бо старієш:confused:. Бажаю тобі не товстіти, мати сили і гарний настрій :D. Работу і красу вже маєш, цінуй це :big_boss:.
:rolleyes:шо шо
 
Окальцованна :mamba:, росказуй:secret: що Чорнобривка :медсестра: народилася 15 серпня :rolleyes: скільки має:rolleyes: ще годна:rolleyes:.
ПЕПА ??, Чорнобрива :медсестра: співчуваю тобі, бо старієш:confused:. Бажаю тобі не товстіти, мати сили і гарний настрій :D. Работу і красу вже маєш, цінуй це :big_boss:.
Я тебе щас як приложу?
Це ти старієш,а я розквітаю)???
Дякую)?
 
Мне опять какая-то пIзда исполнительное открыла,от смешные:sarcastic:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу