• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зняття з військового обліку

Тата2015

Форумчанин
Реєстрація
5 Лис 2019
Дописи
309
Реакції
149
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Тата2015 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. В мого знайомого загинув на війні рідний брат. Знайомого також призвали, але за станом здоров'я не відправляють в зону бойових дій, тому він в Києві в частині. Чи можуть його зняти з військового обліку? Сьогодні їздив в військомат, то йому в цьому відмовили, обґрунтували тим, що він не в зоні бойових дій.
 
Доброго дня. В мого знайомого загинув на війні рідний брат. Знайомого також призвали, але за станом здоров'я не відправляють в зону бойових дій, тому він в Києві в частині. Чи можуть його зняти з військового обліку? Сьогодні їздив в військомат, то йому в цьому відмовили, обґрунтували тим, що він не в зоні бойових дій.
Виходить що вашого знайомого не можуть призвати, адже його рідний брат загинув на війні..
Водночас, про зняття з обліку в законі нічого не згадується..
 

Вкладення

  • 9FDD53E8-EF97-4BDD-9201-9672D33655DC.jpeg
    9FDD53E8-EF97-4BDD-9201-9672D33655DC.jpeg
    51.5 Кб · Перегляди: 20
Останнє редагування:
Виходить що вашого знайомого не можуть призвати, адже його рідний брат загинув на війні..
Водночас, про зняття з обліку в законі нічого не згадується..
Просто він вже служить. Добре було б , щоб він був вдома. Бо мати вже втратила одного сина.
 
Назад
Угорі Унизу