• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зобов'язання по кредиту не виконано. Передано справу колекторам

Anutka130

Форумчанин
Реєстрація
3 Січ 2022
Дописи
179
Реакції
117
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Anutka130 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ой,прийшов лист від Дебфорт,які представляють інтереси Ідея Банку. Вот Ви не виконуєте своїх зобов'язань по оплаті кредитів. Просимо негайно внести по одному кредиту 15000,а по другому 98000тисяч. Або скористатися вигідними пропозиціями, щодо погашення. Серйозно? В країні війна. Роботи немає. Є питання: якщо банк вже передав цю справу колекторам,то як скоро справа може дійти і до суду?
 
як скоро справа може дійти і до суду?
рік і більше від дати "взяття" кредиту)) після присилання "листа вимоги" можуть і через місяць-два))) точно тільки банк знає, по ідеї + - так як написано
 
рік і більше від дати "взяття" кредиту)) після присилання "листа вимоги" можуть і через місяць-два))) точно тільки банк знає, по ідеї + - так як написано
Спасибо. Вот как раз уже год
 
по кредитам 2021 поки небагато рішень.. але є. тому якщо не платити, то моніторити реєстри і готуватись розмазати їх з юристом в суді
Так і буде. Тим паче в мене по цій колекторській конторі,ще одна контора МФО висить. Так смішно коли вони так серйозно починають терти про ІдеяБанк,а потім ой ще хотіли сказати у Вас прострочення в Монетка. Прям розпирає зі сміху. Ну серйозно?
по кредитам 2021 поки небагато рішень.. але є. тому якщо не платити, то моніторити реєстри і готуватись розмазати їх з юристом в суді
Дякую
 
Так і буде. Тим паче в мене по цій колекторській конторі,ще одна контора МФО висить. Так смішно коли вони так серйозно починають терти про ІдеяБанк,а потім ой ще хотіли сказати у Вас прострочення в Монетка. Прям розпирає зі сміху. Ну серйозно?
ну вони себе самі накручують тіпа як супер пупер міжнародна крупна серйозна колекторська шарагопомийка, але.. по суті нуль без палички. тупо проїдають бюджет банку
 
ну вони себе самі накручують тіпа як супер пупер міжнародна крупна серйозна колекторська шарагопомийка, але.. по суті нуль без палички. тупо проїдають бюджет банку
Та,ну. Звичайна шарага. Є один +. Все моє оточення яке було вказано в ІдеяБанк як контактні особи їх на...й посилали і тепер вони тільки мені дзвонять,але без результату. Я поставила фільтр дзвінків і дзвонять вони в рельсу. Після цього і прийшов лист від них
 
Все моє оточення яке було вказано в ІдеяБанк як контактні особи їх на...й посилали і тепер вони тільки мені дзвонять,але без результату. Я поставила фільтр дзвінків і дзвонять вони в рельсу.
супер ? ? ? ігнор то є сила
 
супер ? ? ? ігнор то є сила
100 відсотків. Життя аж в задоволення. Я пам'ятаю як перший час піднімала слухавку,там мене аж трясло від того ла..на яке вони вливали,а потім почитала форум і життя прекрасне.
супер ? ? ? ігнор то є сила
А до речі можуть вони об'єднувати борги з різних банків і МФО в один борг? Бо вони потребують сплати одразу по 3х кредитах. Чи законно це?
 
Останнє редагування:
А до речі можуть вони об'єднувати борги з різних банків і МФО в один борг?
дебтфорт ні, бо вони не купляють договори
чи законно об"єднувати в один позов вимоги по різним договорам, чи законно потребувати оплату одразу по трьом кредитам- то юристи краще знають..

мене ж цікавить, чи законно сплачувати шарагою один судовий збір по, скажімо, позову з трьома вимогами (по трьом договорам), чи шарага має платити судовий збір *3
 
Останнє редагування:
Ой,прийшов лист від Дебфорт,які представляють інтереси Ідея Банку. Вот Ви не виконуєте своїх зобов'язань по оплаті кредитів. Просимо негайно внести по одному кредиту 15000,а по другому 98000тисяч. Або скористатися вигідними пропозиціями, щодо погашення. Серйозно? В країні війна. Роботи немає. Є питання: якщо банк вже передав цю справу колекторам,то як скоро справа може дійти і до суду?
Оффтоп
Такое впечатление, что они живут в космосе:) Вот просто срочно перекинуть 113 косарей... На что расчитывают?:)
 
Оффтоп
Такое впечатление, что они живут в космосе:) Вот просто срочно перекинуть 113 косарей... На что расчитывают?:)
Холодає. Люди повертаються до зимового одягу.
Я часто в куртці забуваю гроші. От кали і думають, що може я випадково весною забув в кишені 113000.
Хоча скоріше треба розраховувати на варіант вище....
 
Холодає. Люди повертаються до зимового одягу.
Я часто в куртці забуваю гроші. От кали і думають, що може я випадково весною забув в кишені 113000.
Хоча скоріше треба розраховувати на варіант вище....
?Да,было бы прекрасно найти такую сумму
 
Назад
Угорі Унизу