• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ЗП 8064: Обмежити видаткові операції з арештованих коштів фіз. осіб

Ще такий момент. Зверталася у підтримку Привату, сказали, що платіжна вимога надійшла один раз. Тобто, щоб вони списали знову кошти, потрібна нова платіжна вимога? Бо вони мені чіткої відповіді не дали(
ні, нова платіжна вимога по скільки я знаю то не потрібна, вони одразу спишуть далі як будуть приходити кошти, якщо я не правий, то поправьте мене
 
Ще такий момент. Зверталася у підтримку Привату, сказали, що платіжна вимога надійшла один раз. Тобто, щоб вони списали знову кошти, потрібна нова платіжна вимога? Бо вони мені чіткої відповіді не дали(
виконання платіжної інструкції стягувача [виконавця] можливе, грубо кажучи, протягом двох діб [є нюанси пов'язані з операційним часом] з моменту прийняття банком такої інструкції
якщо коштів недостатньо, інструкція виконується в межах залишку і банк оформляє платіжну інструкцію, де вказує *номер і дату платіжної інструкції стягувача, яку частково виконано, суму, що залишилася до сплати.*
якщо кошти відсутні, банк повертає платіжну інструкцію без виконання

отже потрібна нова платіжна інструкція від стягувача

----------------------------

щоб не виникло плутанини - в контексті нпа що це регулює, стягувач - це приватний або державний виконавець, банк - надавач платіжних послуг платника, платник - боржник по виконавчому провадженню
 
виконання платіжної інструкції стягувача [виконавця] можливе, грубо кажучи, протягом двох діб [є нюанси пов'язані з операційним часом] з моменту прийняття банком такої інструкції
якщо коштів недостатньо, інструкція виконується в межах залишку і банк оформляє платіжну інструкцію, де вказує *номер і дату платіжної інструкції стягувача, яку частково виконано, суму, що залишилася до сплати.*
якщо кошти відсутні, банк повертає платіжну інструкцію без виконання

отже потрібна нова платіжна інструкція від стягувача

----------------------------

щоб не виникло плутанини - в контексті нпа що це регулює, стягувач - це приватний або державний виконавець, банк - надавач платіжних послуг платника, платник - боржник по виконавчому провадженню
Дякую. Ще така цікава ситуація : на картці моно є якісь копійки, десь 50 копійок. Їх не списали, вони є на залишку.
 
Дякую. Ще така цікава ситуація : на картці моно є якісь копійки, десь 50 копійок. Їх не списали, вони є на залишку.
Якесь то моно привередливе)
Приват в мене колись списав з одної карти 60коп а з другої чи то 10 чи то 13... :hang2:
Курокради)
 
Таке питання, якщо виконавець відправив звернення стягнення 20% із ЗП за місцем роботи, по закону зарплатна картка все рівно залишається арештованою? Хіба в такому разі не справедливо зняти арешт із ЗП-картки, отримувати свої 20% в сплату боргу, а решту зробити доступною боржнику.

Чи який тоді сенс в цьому законі про 20%, якщо по факту заблокована вся зарплата
 
Добрий день,скажіть будь ласка для поновлення відрахувань із заробітної плати потрібна нова постанова чи бухгалтерія сама повинна це робити ?
 
Добрий день,скажіть будь ласка для поновлення відрахувань із заробітної плати потрібна нова постанова чи бухгалтерія сама повинна це робити ?
Мораторій на відрахування як і на арешти рахунків фіз осіб знято.
Тобто по старим виконавчим листам автоматом
 
А скажіть, будь ласка, можливо хтось знає. Якщо в мене є ВНН, чи можу я здійснювати платежі? Наприклад оплатити 15000 тис грн в касі таском банку?
Касир каже для здійснення платежу сумою більше 5 тис грн треба паспорт і код, тому я і хвилююсь
 
А скажіть, будь ласка, можливо хтось знає. Якщо в мене є ВНН, чи можу я здійснювати платежі? Наприклад оплатити 15000 тис грн в касі таском банку?
Касир каже для здійснення платежу сумою більше 5 тис грн треба паспорт і код, тому я і хвилююсь
Це легко обійти. Платити по 4900 наприклад кількома платежами і паспорт з кодом не потрібні. Я так сам робив. Платив по 4900 кількома платежами, а потім доплачував залишок. Причому все це робив за раз і не відходячи від каси. Ви маєте право сплачувати як хочете в касі банку.
 
Назад
Угорі Унизу