• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зразок листа до Нацкомфінпослуг про повернення грошей (переплат)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Подскажите как писать письмо и кому. Где-то недели 2-3 назад заплатила 29 000 Манивео с телом 18к и кредит + 22 000 с телом в 12. Хочу вернуть бабки , которые прикарманили себе
 
Останнє редагування:
Сама, зразок брала з форуму. Спочатку в Нацком писала, на той момент ще була заборгованість відкрита в кредиткасі. Після звернення через декілька днів в особистому кабінеті щезла забогованість. Відповідь Нацкому була про відсутність заборгованості, відсутність переплати. Та я все рівно написала в кредиткасу на повернення коштів, декілька разів з ними розмовляла по телефону, вони майже після першої розмови погодилися на повернення. Але не одразу погодили суму, але потім домовилися на компромісній сумі.
Письмо вы писали от руки или можно в печатной форме?
 
А есть у кого то нормальный текст. И перечень документов или выписок которые нужно прикрепить. А то все пишут ищите на сайте. ну нашла я один но от руки написанный, еще и фотка вообще не прочитать. Обязательно ли указывать на какие суммы были сделаны пролонгации? Надо ли писать запрос о предоставлении договора и описания проплат? Подскажите хоть кто-то. уже целый день тут копаюсь, ничего не понятною
 
Вы так ничего и не пробовали вернуть от кредиткассы после полученного ответа Нацкома? Спрашиваю, потому что я возвращала переплату. И не хочется, чтобы другие сдавались, нужно пробовать побороть этих п...в
Добрый день!нет прав вам написать, как можно с вами связаться?)
 
Стосовно повернення переплат.
НЕМАЄ ШАБЛОНУ ОДНАКОВОГО ДЛЯ ВСіх.
Спочатку потрібно подивитися ваш договір, вивчити, проаналізувати його.
І потім написати регулятору чітко обгрунтувавши кожен пункт.
Провести розрахунки і надати обгрунтування цих розрахунків.
Підтвердити ваші розрахунки копіями квитанцій.
Це робить повернення ваших коштів більш ймовірним,але не гарантує на 100%.
Доведеться, це або робити самому або платити, безкоштовно це ніхто вам не зробить.
 
Секретности нет, писала уже несколько раз, по-моему, в теме возврата или где-то о кредиткассе. У меня нестандартная немного ситуация получилась, поэтому написать, что почти 4 тыс. брала, 17 тыс. оплатила, 7800 вернули - немного будет непонятно. Расписывать на всеобщее обозрение - понятно будет для мфо что им в их действиях нужно будет исправлять)))
Поэтому кто действительно хочет заняться возвратом - пишите, поделюсь опытом.
У меня тоже кредит касса. Если модно,напишите мне
 
Вы так ничего и не пробовали вернуть от кредиткассы после полученного ответа Нацкома? Спрашиваю, потому что я возвращала переплату. И не хочется, чтобы другие сдавались, нужно пробовать побороть этих п...в
добрый день, скиньте пожалуйста образец письма на кредит кассу [email protected]. спасибо большое
 
Підкажіть будь ласка зразок листа до виконавчої на повернення коштів за рішенням суду! Можна до особистих повідомленнь! Дякую
 
Стосовно повернення переплат.
НЕМАЄ ШАБЛОНУ ОДНАКОВОГО ДЛЯ ВСіх.
Спочатку потрібно подивитися ваш договір, вивчити, проаналізувати його.
І потім написати регулятору чітко обгрунтувавши кожен пункт.
Провести розрахунки і надати обгрунтування цих розрахунків.
Підтвердити ваші розрахунки копіями квитанцій.
Це робить повернення ваших коштів більш ймовірним,але не гарантує на 100%.
Доведеться, це або робити самому або платити, безкоштовно це ніхто вам не зробить.
Підскажіть будь ласка якому органу модна полати звернення: нацком наче цим не займається чи то я неправильно назву регулятора вводжу
Юристи підскажіть будь ласка якому органу можна полати звернення: на повернення нацком наче цим не займається чи то я неправильно назву регулятора вводжу? Дуже дякую Вам наперед!!!!
 
НБУ
 
На повернення надлишково сплачених коштів
Подумайте, стоит ли оно того в контексте возможного признания таким запросом кредитного договора и последующими, на фоне такого признания, судебными тяжбами с шарагой, которая ухватится за такое признание, чтоб сбить с вас по максимуму
 
Подумайте, стоит ли оно того в контексте возможного признания таким запросом кредитного договора и последующими, на фоне такого признания, судебными тяжбами с шарагой, которая ухватится за такое признание, чтоб сбить с вас по максимуму
Якщо там сума для приклада з 10 на 50 вийшла, то мабуть що варто спробувати
 
Подумайте, стоит ли оно того в контексте возможного признания таким запросом кредитного договора и последующими, на фоне такого признания, судебными тяжбами с шарагой, которая ухватится за такое признание, чтоб сбить с вас по максимуму
Так а кошти уже виплачені зі всіма їх хотілками з 10 сплачено 50 от і питаю, бо була дурна всім все поплатила даже майно продавала своє а тепер думаю спробувати але незнаю куди писать регулятору чи зразу в суд??
 
Так а кошти уже виплачені зі всіма їх хотілками з 10 сплачено 50 от і питаю, бо була дурна всім все поплатила даже майно продавала своє а тепер думаю спробувати але незнаю куди писать регулятору чи зразу в суд??
Adios, Аж орнув... як у воду дивився ))
 
Так а кошти уже виплачені зі всіма їх хотілками з 10 сплачено 50 от і питаю, бо була дурна всім все поплатила даже майно продавала своє а тепер думаю спробувати але незнаю куди писать регулятору чи зразу в суд??
юрист - МФО - регулятор - суд
Либо юрист - суд, чтоб сэкономить время))))
имхо

Суд просто может учесть , пробовали ли вы урегулировать досудебно))) а эту вероятность обьективнее учесть сможет разве что юрист...поэтому он присутствует в обоих случаях
 
юрист - МФО - регулятор - суд
Либо юрист - суд, чтоб сэкономить время))))
имхо

Суд просто может учесть , пробовали ли вы урегулировать досудебно))) а эту вероятность обьективнее учесть сможет разве что юрист...поэтому он присутствует в обоих случаях
Дуже Вам дякую?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу