• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звернулася до АО Захист за допомогою, а вони нічого не роблять

Доброго вечора шановний форум. Я на межі суїциду. В мене більш ніж 25займів по різним МФО. На початку війни взяла перший займ , віддала . Потім взяла другий,третій ... Все йшло на погашення відсотків. Зарплатню зменшили,а потім взагалі скорочення штату,але наказ за угодою сторін. Останній ланцюг займів взяла,не пролонгували ще жоден,бо немає ні грошей,ні можливостей. Майже скрізь пішла на прострочки. Звернулася до юридичної організації,яка за суму в 6-7тисяч гривень обіцяла взяти на себе перемовини із усіма МФО,повну юридичну підтримку. Мені навіть вислали договір,укладений між мною та власне даною організацією. Адвокат одразу заявив,що більшість часу він зайнятий і відповісти мені може десь 2години в день. Ніяких перемовин звісно не ведеться,адже колектори дзвонять по мільйон разів у день усім. Що робити я не знаю . Мені дали лист у одну МФО і то,на чуже прізвище,щоб я відправила на сайт компанії. Решта...пізніше. Що мені робити? Допоможіть мені благаю Вас. Куди мені кидатися?
У мене така сама ситуація як і Вас. Мені підказали цей форум. Начиталась ну щоб заспокоїлась то ні. Потім зверху цього форуму побачила силку на телеграм канал, перейшла і там люди такі як і ми з Вами. Почали допомагати порадами. Хто з особистого досвіду, юристи з юридичного. І Ви знаєте я заспокоїлась поки мені не зателефонували АК ЗАКОН. Мене знов понесла і я в телеграм і сюди. Начиталась і наслухалась, зробила як мені порадили. Знову легше. Тепер планую змінити сім карту і зовсім полегшає. Да соціальні мережі закрити і видалити фото, а найкраще видалити сторінки. Є питання звертайтесь.
 
Вы напишите свой вопрос в соответствующей теме. Или ознакомьтесь в разделе по вашему банку
Я теж з ними співпрацюю. В мене 12 МФО, 4 тис в місяць плачу їм. Буду розривати договір, бо я так розумію, що тут роль відіграє лише час. Що з Захистом, що без нього, потрібно чекати пропозицій від МФО. Від того, що у вас є юрист, вони менше дзвонити не будуть.
У мене така сама ситуація як і Вас. Мені підказали цей форум. Начиталась ну щоб заспокоїлась то ні. Потім зверху цього форуму побачила силку на телеграм канал, перейшла і там люди такі як і ми з Вами. Почали допомагати порадами. Хто з особистого досвіду, юристи з юридичного. І Ви знаєте я заспокоїлась поки мені не зателефонували АК ЗАКОН. Мене знов понесла і я в телеграм і сюди. Начиталась і наслухалась, зробила як мені порадили. Знову легше. Тепер планую змінити сім карту і зовсім полегшає. Да соціальні мережі закрити і видалити фото, а найкраще видалити сторінки. Є питання звертайтесь.
А де це посилання?
 
Я теж з ними співпрацюю. В мене 12 МФО, 4 тис в місяць плачу їм. Буду розривати договір, бо я так розумію, що тут роль відіграє лише час. Що з Захистом, що без нього, потрібно чекати пропозицій від МФО. Від того, що у вас є юрист, вони менше дзвонити не будуть.

А де це посилання?
1679055395243.png
 
1. Заспокоїться. Почитайте форум та видохніть. Нічого страшного вони вам не зроблять.
У свій час був винен більше 200к (з % звісно)
Зараз маю декілька діючих.
2. Телефонувати будуть в будь якому разі, просто не беріть трубку.
Якщо близькі ще не знать, краще сказати. Як є. Правда завжди краще.
3. Через декілька місяців та надалі більшість зменшать кількість звонків. Будуть пропонувати тіло. Потихеньку і закриєте (якщо хочете).
4. Де які МФО можуть пробувати знімати гроші з карти, на яку видавали, так що краще перевести кошти які є на інші карти.
Якщо є питання, чи маєте бажання поспілкуватись, пишіть.
Можна Ваш телеграм будь ласка, поспілкуватися я у схожій ситуації...
 
Назад
Угорі Унизу