• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонят, предлагают взять займ

yuranbratan

Форумчанин
Реєстрація
17 Лип 2019
Дописи
974
Реакції
667
Бали
2,755
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
yuranbratan не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
СЛАВА УКРАЇНІ, смерть росії. Задовбали ці покидьки з є гроші, кожен день телефонують, в мене немає у них кредита, а мені звонять різні номера і кажуть фінансова компанія є гроші, пропонують кредит, по їхніх словах щоб покращити свої фінансові умови)))))
 
СЛАВА УКРАЇНІ, смерть росії. Задовбали ці покидьки з є гроші, кожен день телефонують, в мене немає у них кредита, а мені звонять різні номера і кажуть фінансова компанія є гроші, пропонують кредит, по їхніх словах щоб покращити свої фінансові умови)))))
а кабінет маєте у них?
 
СЛАВА УКРАЇНІ, смерть росії. Задовбали ці покидьки з є гроші, кожен день телефонують, в мене немає у них кредита, а мені звонять різні номера і кажуть фінансова компанія є гроші, пропонують кредит, по їхніх словах щоб покращити свої фінансові умови)))))
Тут нажаль або блокувати,або змінювати номер.Нуууу,або все-таки покращити фінансові умови,раз так просять)))?
 
тоді заблокуйте кабінет та наярювати не будуть, і номер нехай з розсилок видалять
из рода фантастики удаление из ихних баз , вы им нужны даже если ничего не должны и ничего не берете
даже если ограничат доступ к вашему ЛК это совсем не означает что вы у них стерты совсем
 
СЛАВА УКРАЇНІ, смерть росії. Задовбали ці покидьки з є гроші, кожен день телефонують, в мене немає у них кредита, а мені звонять різні номера і кажуть фінансова компанія є гроші, пропонують кредит, по їхніх словах щоб покращити свої фінансові умови)))))
та поясніть їм "культурно" пару разів, відстануть. або включіть антиспам, щоб всяка шушера Вас не турбувала. труколер - саме те що треба
 
Мене взагалі розбудили сьогодні таким же звінком, падли
 
из рода фантастики удаление из ихних баз , вы им нужны даже если ничего не должны и ничего не берете
даже если ограничат доступ к вашему ЛК это совсем не означает что вы у них стерты совсем
але звонити не будуть хоча б
 
СЛАВА УКРАЇНІ, смерть росії. Задовбали ці покидьки з є гроші, кожен день телефонують, в мене немає у них кредита, а мені звонять різні номера і кажуть фінансова компанія є гроші, пропонують кредит, по їхніх словах щоб покращити свої фінансові умови)))))
А звонят роботы или операторы?
Мне недавно пару раз робот звонил, и СМС было с предложением взять кредит на выгодных условиях, хотя прошлый кредит был с просрочкой
 
Назад
Угорі Унизу