• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки МФО третьим лицам во время войны

  • Автор теми Елис
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 6K
У меня нашли соседей родителей, и тех кто живёт по одной с ними улицей. Я этих людей вообще не знаю.
Ну і норм .,всі живі ? не саме гірше - не приємно но і не боляче ? )))))
 
А закон запрещает звонить третьим лицам если на связь с ними выходишь?
так, заборонено контактувати з 3ми особами, якщі ті не дали свою згоду на взаємодію. Тобто, що тре робити - телефонують, а у відповідь "Вы кто такие? Я вас не звал. Идите на х*й"
 
А закон запрещает звонить третьим лицам если на связь с ними выходишь?
Зате немає жодного закона, який би зобов"язував взагалі з ними про щось розмовляти.
Тож і скористайтесь беззаконням в цьому полі.
 
Зате немає жодного закона, який би зобов"язував взагалі з ними про щось розмовляти.
Тож і скористайтесь беззаконням в цьому полі.
Ага і поясніть контактним і кому будуть телефонувати - що їх можна слати далеко ,далеко ,далеко )))
 
Селфікредит дзвонив сусіду питав про мене... Представилися Інвеструм... Тобто зовсім іншою організацією! Я з них требую видалити інформацію з їх баз данних о третіх особах письмово з печаткою на електронну адресу.
Данні сусіда я не вказував, самі знайшли і мені прислали список людей я третіх осіб... Я їм сам разів 15 телефонував і їх за...вав за день ? що поки не буде письма о видаленні, не буде розмови по кредиту...
 
Назад
Угорі Унизу